Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt olyan, hogy az...

Nektek volt olyan, hogy az akiről azt hittétek hogy jó barátok voltatok, kiderült hogy tökre lesz*r titeket? Hogyan lettetek rajta túl?

Figyelt kérdés
túl lehet egyáltalán ezen lenni?;/ már annyi ideje próbálkozok de nem megy
2016. aug. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze. Sehogy. A mai napig rágom magam rajta, de minek. :'D

Biztos túl lehet lenni rajta valahogy egyébként.

2016. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül :,) pont ugyanígy vagyok, nem hagy nyugodni a gondolat :c
2016. aug. 2. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az önbizalmamnak nem tett jót ez (sem), de elfogadtam, hogy én nem vagyok egy olyan személyiség, akire neki szüksége van.
2016. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
naa:c ne gondolj ilyeneket! egy ember miatt nem éri meg hogy szükségtelennek érezd magad :( de elhiszem hogy fáj, meg egy kicsit azért én is megkérdőjeleztem hogy miért is? mert túl sok időt töltöttünk el együtt hogy ez legyen a vége :/ de nem gondolom hogy amiatt mert szükségtelenek lennénk..legalábbis remélem:,) talán csak neki van igénye mindig több barátra, és a régebbieket eldobja? nemtudom..:/
2016. aug. 2. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk hasonló a mostani helyzetem. De könnyen túl tudom tenni magam rajta, mert felidegesít az egész és már én nem akarom látni, tehát egyáltalán nem érdekel ezentúl, hogy leszart vagy leszar. Én is ezt fogom tenni.
2016. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na így kéne csinálni:D ha ő lesz*r akkor én is őt:D de valahogy nem megy akárhogy is próbálom, pedig dühös vagyok rá.. :/

de remélem neked sikerül tényleg könnyen túltenned magad rajta:)

2016. aug. 2. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nagyon rosszul esett, hogy kihasznált és ezért utálom is magam, hogy nem vettem észre. Mi nagyon csunyán összevesztünk ez végett és persze én lettem lehülyézve, irigy meg nem tudom mi vagyok rá (?), mert mással nem tudott jönni. Nem érdemes ilyen emberekre energiát pazarolni...
2016. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!