Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú és...

Szerintetek létezik fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?
2016. aug. 3. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha igen akkor a lány tudja hogy a fiú meleg, legalább is ez az egyik variáns. Volt hogy elhoztam a lányt a szobámba, de előtte elbeszélgettünk vele hogy van ilyen is hogy barátság, és gondoltam megértette de nem, utána rám mászott. Azért hívtam el hogy elüssük az időt, de kint se volt jó idő amúgy, na mindegy. Azóta jóban vagyunk és ennyi, neki lett egy fiúja és kész, jól elvannak úgy néz ki.
2016. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Létezik. Mondjuk a mi esetünkben ez egyértelmű ugyan is én nem vonzódok a srácokhoz, ő meg nem néz rám úgy. Mégis nagyon jó barátok vagyunk és tényleg bármit megoldunk együtt. Beszéltem már vele erről, és mondta ő is hogy szeret de kifejezetten barátként csak.
2016. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is van három nagyon jó lánybarátom.

22/F

2016. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jókai szerint nem, mert mindkettő mást akar.

A férfi a nőt, a nő a férfit.

2016. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha mindkettő boldog kapcsolatban van pl. De nem csak akkor lehet, mert ha minden esetben a beleszeret az egyik a másikba kategória lenne akkor azt hogy magyarázzátok meg hogy a legjobb barátnőm (10+ éve) leszbikus és nem volt belém szerelmes sose?
2016. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen én is lány vagyok (félreérthető volt) szóval technikailag nem fiú lány barátság, de vonzalom lehetne és még sincs, szóval hetero fiú és lány közt is lehet olyan hogy nincs.
2016. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tedd vagy,vagy ne tedd,de ne próbáld. "

Szerintem hajrá ;)

2016. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak ha a fiú homo, a lány meg leszbikus.

Esetleg egyik sem vonzódik a másik iránt.

Másképp elég szkeptikus vagyok, hogy működne.

2016. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket :)
2016. aug. 3. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik, van egy nagyon jó fiúbarátom, akinek van barátnője, tehát nem szerelmes belém :D én igaz hogy nem élek párkapcsolatban, de máshoz húz a szívem, szóval nekem ő csak egy barát...:)
2016. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!