Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjem vissza a pénzemet?

Hogyan kérjem vissza a pénzemet?

Figyelt kérdés
Még márciusban kölcsönadtam az egyik barátomnak 45000 Ft-ot. Azóta nem hogy megkérdezni nem tudtam, de nem is láttam. Fb-n, Viberen nem ír vissza, sőt, meg se nézi szerintem amit írok. SMS-t olyan, mintha meg se kapná, ha fel akarom hívni, akkor nem kapcsolható. Ez zajlik már március közepe óta. Hogyan kaphatnám vissza a pénzem, mert azért 45000 Ft az nem kis pénz? Ilyenkor ti mit csinálnátok? Mi ilyenkor az eljárás? Hova/kihez forduljak, hogy visszakapjam a pénzem?
2016. aug. 5. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra te már ihatsz hideg vizet.
2016. aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy barátod, akkor csak tudod hol lakik
2016. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátod? Szerintem ha papírt nem írtatok róla, akkor nehéz lesz. Menj el hozzá, járj a nyakára. Beszélj a szüleivel. Végül mehetsz rendőrségre, de nem abban nem nagyon bíznék. Inkább 2 ukrán verőlegény, akik elkísérnek hozzá és csak támasztják a falat.
2016. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hol lakik?

Menj el hozzá. Akkor nem tud kikerülni.

Sajtold ki belőle a lóvét, és máskor eszedbe se jusson adni neki. (Barát az ilyen?)

2016. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy amikor csak tudsz, minden nap a nyakára jársz, szólsz a szüleinek, ismerőseinek, és amint tudod, elkapod és rögtön kéred a pénzt. Mert ez nem kevés valóban, én tudom, hisz minimálbéres melóm van, mondhatni a fizetésem több, mint a fele. Ha meg nem hajlandó megadni ezek után sem, akkor írd meg neki face-en, hogy akkortól fogsz legközelebb szóba állni vele, ha ő személyesen elvitte neked a pénzt. Ha ezek után sem hajlandó cselekedni, akkor úgy van, ahogy az 1-es írta, hogy ihatsz hideg vizet rá, legfeljebb 45000 Ft-ba került megtudni, hogy ennyit ér a becsülete. És máskor senkinek, de tényleg SENKINEK ne adj kölcsön pénzt, mert egy ilyennel még rendőrségre sem tudsz menni, mert te mondod a magadét, ő meg szintén mond valamit, semmi bizonyíték nincs rá, hogy megtörtént a kölcsön.
2016. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 papics ***** válasza:
ha még személyesen se tudsz vele találkozni, akkor köröztetni kell a rendőrökkel, de nemhiszem hogy megtalálják... :D
2016. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!