Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megpróbáljam?

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés

Budapesten élek.Volt egy jól összeszokott haveri társaságunk.Sokat szórakoztunk együtt. 1hónapja ebből társaságból legjobb haverom szakított barátnőjével,akivel mellesleg én is nagyon jóba lettem rajta keresztül.Szerintetek

érdemes beszélnem a lánnyal hogy próbálják rendbehozni a kapcsolatot?Lány amúgy is elvan nagyon keseredve emiatt. Én meg tök megkedveltem és félek,hogy ezek után haverom rossz néven venné ha vele is tartanám kapcsolatot.Meg azt se akarom hallani haveromtól:"hogy te ebbe minek ártod bele magad,nem te dolgod..)Szval ti mit tennétek?

18F



2016. aug. 6. 13:21
 1/5 anonim válasza:
megfogadnám a tanácsát és nem másznék bele a magánéletébe
2016. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
első vagyok: mármint, ha azt mondja, amit te gondolsz, hogy mondani fog
2016. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondoltam:/ Akkor nincs esély hogy mindkettővel tartsam majd kapcsolatot?
2016. aug. 6. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami fontos, hogy hagyj most nekik egy kis időt és ne te próbáld terelgetni a kapcsolatukat, mert azzal nagy valószínűséggel csak ártanál nekik. Viszont nem is kell veszni hagyni a barátságot a lánnyal. Ha egy kicsit lenyugodott a helyzet közöttük, megkérdezheted a haverodat, hogy zavarná -e, ha továbbra is barátok maradnátok a lánnyal. ( De lényeges tényező a szakítás módja is, mert nem mindegy hogy hogyan és min vesztek össze.)
2016. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LloydLord válasza:
Tesó! Mássz rá a csajra :D
2016. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!