Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Talan ez azt jelenti hogy...

Talan ez azt jelenti hogy vége a barátságunknak? Nagyon félek nekem olyan mintha a testvérem lenne.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 13éve vagyunk legjobb barátnők. Elég sokat veszekedtunk de mindig kibékültünk nemtudtunk meglenni a másik nélkül. Tavaly kezdődtek a komolyabb gondok amikor elkezdett engem semmibe venni, egy olyan társaságba került ami nekem nemvolt szimpatikus igy én nem mentem velük sehova (mondjuk nemis hivtak sehova) magányos voltam szilveszterkor is egyedül ültem a szobámba és sírtam míg ő jót bulizott. Egy olyan csajt tekint barátnőjének aki fűnek fanak kibeszéli őt hazudozik rola.. Meg a barátnőm is kibeszélte a csajt nekem...De ot ez nemérdekli. Több hónapig nemis beszéltünk. Nekem is vannak más barátnőim de nekem ő a legjobb. Én ezek ellenére is megbocsajtottam neki és mondtam h kezdjuk tiszta lappal. minden oke is volt egeszen idaig... Aztan ez a csaj ujra felbukkant. Megint ő lett a ''BEST FRIEND'' én meg el lettem felejtve ismét. Pedig terveztünk még egy csomo bulit így nyár végére. De így nemhiszem hogy nagy bulizások lesznek... Irtam neki egy uzenetet megnézte de választ már nem kaptam. 1hete már nemis beszéltünk... Nekem hianyzik és nemtudom mi lesz. Közös képeket is letörölte. A csajjal van fennt minden képén . Es ala irva h legjobb barátnő.... Olyan hirtelen történt az égesz elötte levo nap még moziba voltunk el hulyultunk masnap meg mar vissza se irt... Kerlek segitsetek mit csinaljak ? Itt akkor vege a baratsagunknak? Már nem tekint rám ugy mint barátnő? Hagyjam az egészet? Elnézést hogy ilyen hosszura sikeredett! 17éves lány.

2016. aug. 9. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nálam van túl magasan a léc, de én ezek után már nem nevezném legjobb barátnőnek...sőt, még a barátnőt is átgondolnám. Csak kihasznál téged, amikor az új legjobb barátnője nem foglalkozik vele vagy csak szimplán nem ér rá, akkor jössz te a képbe, és szépen leakaszt a szögről..majd rád un és visszaakaszt. Tényleg ezt akarod, hogy te mindig csak úgy táncolj, ahogy ő fütyül?

Én a helyedben hanyagolnám a társaságát, hogy vegye már észre, hogy nem ő a világ közepe.

2016. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen azt fogom tenni hogy hanyagolom én is. Nemfoglalkozok vele nem keresem. Van esely ra h ujra joba legyunk?
2016. aug. 9. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd a túlzásba vitt barátság terhes is tud lenni. Lehet, hogy a sok lelkizésedet energiaelszívónak érezte, és most jobban passzol neki egy olyan csaj társasága, akivel lazán tud együtt bulizni. Pl. nem hangoztatják egymásnak hogy, mindig tekintettel kell lenni a másik érzéseire, meg hogy egymást soha nem bántanák meg. Ehelyett néha egymással is versenyeznek, nőies módon intrikákkal is fűszerezve, de ezt nem drámázzák túl, mert tudják hogy közösen tudnak jókat bulizni, így telik szépen a nyár.
2016. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen azt fogom tenni hogy hanyagolom én is. Nemfoglalkozok vele nem keresem. Van esely ra h ujra joba legyunk?
2016. aug. 9. 15:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi is mindig lazan buliztunk minden hulyesegbe bennt voltunk. Nem nagyon lelkiztunk. Pasiztunk buliztunk ... Laza belevalo csajok vagyunk.
2016. aug. 9. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak arról van szó, hogy most azt tapasztalja, hogy az új barátnőjével szórakozva népszerűbb. De két túlzott egójú csaj gyorsan is össze tud veszni. Szerintem nem lenne elegáns, ha most kapaszkodni akarnál belé, vagy besértődnél, hagyjad hogy egy kicsit járja az útját nélküled, aztán majd 1-2 hónap múlva kérdezd meg tőle mi újság. Emberileg is felesleg ítélkezni nagyon az ilyen magatartás felett. Pl. amikor kenuzni kezdtem, és ott gyorsan befogadtak, én is hanyagolni kezdtem kicsit a régi barátokat, pedig az új haverokkal mindenütt versenyeztünk (pl. egy szórakozóhelyen is a csajokért), és tudtam azt is hogy igazán nem számíthatnék rájuk, de egyszerűen jó volt velük bulizni.
2016. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok biztos abban hogy en ezt tovabb birom csinalni. Lehet h le kell zarnom a multat es most eljott az ido hogy tovabb lepjek... Pedig nagyon szeretem es akar mennyire is faj lehet h ez lesz a jo.
2016. aug. 9. 16:31
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia! Hasonló helyzetben voltam. Első óta legjobb barátnők voltunk, de ez kilencedikben megváltozott. Jött a képbe egy másik csaj, a barátnőm pedig őt választotta. Próbáltam utánuk menni, de az a másik csaj konkrétan megmondta nekem, hogy velem nem nagyon akar barátkozni, így feladtam, és lemondtam róla. Főleg azért is, mert a barátnőm teljesen megváltozott, elkezdték egymást fogdosni, egy ideig engem is, ebből lett végül elegem.

Azóta depressziós vagyok, zárkózott lettem, nincsenek barátaim.

17/L

2016. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!