Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar már beszélni...

Miért nem akar már beszélni velem?

Figyelt kérdés

Évek óta jó barátságban vagyunk. Mindig keresett ha volt valami baja. Néha rájött az 5 perc és letiltott. Aztán újra besztünk. 2 éve van pasija. Állandóan kibeszélte és szidta előttem. Mondtam neki mindig hogy szakítson vele. Most ez a 3. Hónap hogy nem keresett. Örülnék ha írna valamit. Nem tudok mert tiltott mindenhonnan.


28 F

Ő csajszi és fiatalabb


2016. aug. 10. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert most nincs miről panaszkodnia, majd felbukkan, ha lesz. Nem zavar téged, hogy lelki szemetesládának használ?
2016. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! ez a csaj lelki szemetes ládának használt ezen ne lepődj meg..egy normális csaj nem tiltogatja le a barátját..
2016. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Ha egyenesen tilt, miért érzed megad rosszul azok után, hogy korábban is csak akkor vett elő, ha baja volt? De egy naiv vagy. Inkább te pattintsd le, ha véletlen keresne.
2016. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem úgy érzi, hogy te nyomulsz rá, ő pedig csak barátságot akar. Van olyan, amikor észre se veszi az ember, de a másikban rossz érzést kelt, vagy mert túl érzelmes, vagy mert túl racionális.
2016. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!