Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 métere vannak tőlem és...

20 métere vannak tőlem és máris kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Szóval ez ma történt folyton én vagyok a főtéma, lehuznak folytok lelkileg, hogy én nem vagyok erre meg arra képes, mostis hegesztőnek tanulok és mondják hogy én nem leszek hegesztő, akkor mind 3-nak akkora az egója és nekik áll feljebb ha kiállok magamért. Akkor ezek már nem barátok igaz? Ti mit gondoltak erről? Haverom 20 éves gyereke van szakmája nincs nem dolgozik és a segélyre egoista, a különbség hogy én nem foglalkozok más életével.

2014. máj. 18. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid, valószínűleg nem is voltak azok soha. Nagyon sokan félreértelmezik a haverságot a barátsággal.
2014. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress más barátokat. ők még nem is haverok, felesleges ilyen emberekkel lógni. másrészt a barátok elfogadják olyannak a másikat, amilyen, nem irigységből kritizálnak, nem rosszindulatúan állnak a másikhoz. Én biztos többen nem lógnék vele. A hegesztő szakma pedig nagyon jó, sokat kereshetsz vele, tanuld ki a szakmád és biztos megélhetésed lesz. ne foglalkozz másokkal, mit mondanak, hogy nem vagy rá képes. magad biztasd, hogy meg tudod csinálni és akkor magadra büszke lehetsz. ezek a barátaid meg majd csak lessenek, mikor te százezreket keresel és nem kell segélyért kuncsorogni.
2014. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem se hagyd, hogy befolyásoljanak a "barátaid"! végezd el a hegesztő szakmát, tanulás alatt is kapsz ösztöndíjat, hiányszakma, külföldre is sok hegesztőt keresnek. Irigyek rád, hogy viszed valamire! Az ilyen nem barát!
2014. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Csak zavar hogy ezeknek minden bajuk van, sok csaj elött lejáratott ezért nem jött össze jó pár csaj! Nem is foglalkozok már velük! Mindig a cigi meg az ital ez jár a fejükben! Nekik csak igazuk lehet, már unom hogy folyton színesek.

2014. máj. 18. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne torodj veluk... Nem a baratadaid. Engem kibeszelnek a tolem 1-2 meterre allok is, mert azt hiszik nem veszem eszre. Nem ertem ezeket az embereket, nem is fogom megerteni, h mi motivalhatja oket...
2014. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem is fogom megerteni, h mi motivalhatja oket..."

Úgy látszhatnak csak nagyobbnak, ha téged lehúznak.

2014. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!