Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Szerintetek nagyon gáz lenne ha odamennék hozzáljuk, velük lennék szünetben?

Figyelt kérdés

Szóval... Az iskolában áltában 2 fiúval voltam... Most meg össze vesztem velük. Az egyik eleve is utált, bántott, csúfolt, stb de a másikkal meg nagyon jóba voltam. Mindig hülyének néztek... Az akivel jóba voltam az azért rágott be mert nem akadtam megint én fejet hajtani a másiknak, amikor nem az én hibám volt. A másik mindig megalázott és elérte hogy én kérjek bocsánatot. Õszintén megmondtam akivel jóba voltam hogy elegem van :( és berágott, mondta hogy õ nem olyan mint én aki naiv, és hogy túl õszinte vagyok, és hogy soha nem vagyok semmivel sem elégedett :( pedig csak egyszerûen soha nem tudtam velük jól érezni magam.


Nos... Van egy másik csoport az osztályban... Nagyon eltávolodtam tõlük, már elég régen. Nincs harag köztünk... De félek odamenni hozzájuk. Semmi közös témánk nincs... Tuti idegessítõnek tartanának... Meg szerintem nem örülnek nagyon egy kívülállónak. De állítólag nem zavarom õket... Szerintetek gáz lenne ha hozzájuk csatlakoznék? :(

14 éves vagyok (pluszba attól is félek hogy a többiek majd hazugságokat is terjesztenek majd rólam... Így még magányosabb leszek és félek hogy bántanak 😔😢)



2016. aug. 14. 13:25
 1/2 AndreaBianka válasza:
100%
Ne is allj veluk szoba. Hagyad oket ha csufolnak.. Tegyel rajuk magasrol.. A csoporthoz meg ne felj odamenni. Nem hiszem h idegesitonek fognak tartni.. Kivulallo? A csoport is ugy alakut ossze h kivul allok csatlakoztak :) ismerj meg a csoportbol egy szamodra szimpatikus embert es beszelgess vele. Ha nem zavarod oket akk ne felj:) nem lesz semmi baj. Ne felj attol hogy hazugsagokat terjesztenek rolad.. Te ugy is tudod hogy az nem igaz :) csatlakozz a csoporthoz es baratkozz ossze veluk. Lenyeg h ne legyel naiv:) annyira legyel oszinte amennyire erzed :) csak ne tulzottan. Es igy nem leszel maganyos sem. Csak batran :)
2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


De hát az a gond hogy a többirk meg nem tudják hogy azok hazugságog és így izé :/

2016. aug. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!