Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm már több, mint...

Egyik barátnőm már több, mint 30 férfivel lefeküdt.24 éves. Ez mennyire extrém?

Figyelt kérdés
Kicsit féltem mi lesz vele, szeretne kapcsolatot, néha van is neki, de mivel enyhén depressziós, folyton elhagyják.
2016. aug. 14. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

24 éves, "tegyük fel", hogy legalább 18 évesen kezdett el párt keresni ilyen módon. És mondjuk 1 hónapig siratta az előző pasiját mielőtt másik után koslatott volna.


6*12 hónapról van szó, ami (72 hónap - 30) mivel ott van a siratási időszak. Maradt 42 hónap. Amit a férfiak számával leosztva megkapjuk az átlagos időközöket, amely azt jellemzi, hogy hány havonta feküdt össze egy újabb férfival.. Ami a már nagyon szánalmas 5 hetet adja eredményül.


Mert ugye a legtöbb férfi csak lefeküdni akart vele, nem pedig kapcsolatot. Ő ezt megadta innentől tovább mért tartanák meg?


Persze megtehette volna azt, hogy kicsit ad magára és értelmesebben keres párt, és most az lehetne a helyzet, hogy volt 5 pasija, ebből az utolsóval 20x lefeküdt de legalább még mindig boldog, mert házasságot, gyereket, meg közös jövőt terveznek.

2016. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A 35 és a 150 is több, mint 30. :)


Ő dolga.


Nyugi, felnőttfilmeseknek is van családja, párja.

Igen, jól látja, a nagy Ő tőle tudja meg, ne mástól.



Szerintem nem extrém sok egyébként, ha mondjuk 35 és nem 150.

2016. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, miért kell "barátnőzni" magadat?
2016. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát mert tényleg nem rólam van szó. Én már meguntam ehhez az egészhez a jópofa vágást, de ha meg csak hümmögök a dologra, azzal nem lesz előrébb. De ha éreztetem vele, hogy ez mennyire gáz, akkor inkább nem fogja majd elmondani.
2016. szept. 23. 19:30
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a lelki bajai elől menekül a szexbe, vagy egèszen egyszerűen egy fehèrmájú szuka.

Mindenesetre sok tiszteletet nem fog kapni a fèrfiaktòl!

2021. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 LuckyLevi ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Amúgy sem hiszem, hogy ez alapján választ az ember.

Ha pedig azt mondod neki, hogy gáz, az csak ront az önértékelésén. Inkább a pozitív tulajdonságaival zaklasd.

2021. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!