Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fordultak el tőlem a...

Miért fordultak el tőlem a barátaim?

Figyelt kérdés
Most ballagtam az általános iskolából, és a barátaim nem hívnak el sehová, nem írnak rám, szinte alig érdeklem őket. Amikor beszéltem velük, azt mondták nincs idejük, pedig akkor mindig volt nekik, amikor én hívtam el őket valahova. Itt aludtak, elvittük őket a Balatonra, mindig hívtam őket. Úgy tesznek mintha sohasem lettünk volna barátok. Velem van a baj, vagy mi lehet ennek az oka? Úgy terveztem, hogy az esküvőmön is ott lesznek, mert nagyon jóba voltunk, de így még lehet hogy a következőm születésnapomra sem jönnek el. Mit tegyek?

2016. aug. 17. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
14 vagy, ne érdekeljen, az igazi haverok csak most fognak jönni.
2016. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki úgy áll a dolgokhoz ahogy te. Nekik új élet kezdődik új társasággal, új barátokkal, és a régit eldobják, könnyebben, mint te, mert nem volt annyira fontos. Mikor csak az volt, akkor jó volt, de nincs bennük akkora ragaszkodás a körhöz. Nagy valószínűséggel fel fog oszlani a "banda". Talán lesz 1-2 ember, aki a középsulis bemutatkozó kör után tartja veled a kapcsolatot, de az általános iskolás barátságok ritkán tartósak igazán.
2016. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!