Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gondoltad már valaha azt...

Gondoltad már valaha azt magadról, hogy rossz barát vagy? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Átbasztam a barátaimat. Stb.
2016. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Max ők gondoltak annak mert mindig őszinte vagyok..de tökmindegy
2016. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor. Mert kibeszélem őket..
2016. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lehet az vagyok, Vannak rossz tulajdonságaim, és egyszer szemét voltam az egyikkel. De bántam is rögtön, kicsit még több mint 1 év múlva is bánt.


De ők meg már annyiszor lekoptattak, átbasztak, megjegyzéseket tettek, hogy már úgy vélem, nem én vagyok a hibás.


Ilyen az élet. Valójában mindig is egyedül voltam, és így is kell majd mindig boldogulnom a jövőben is. Félreismertem őket.

2016. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert nem lehet elérni telefonon. Munkában nincs nálam otthon meg elfelejtem kivenni a táskámból..

Plusz könnyen sértődők, ha megbántanak képes vagyok évekig haragudni.

2016. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer barátom csuklóján véletlenül megláttam valami véres kis sebet. Óvatosan megfogtam a kezét, magam felé fordítottam, és láttam, hogy vagdosta magát. Látta, hogy láttam mert látszott rajta, hogy nagyon elszégyelte magát. Én pedig úgy ledöbbentem, hogy egész nap alig tudtam megszólalni. A döbbenettől eszembe se jutott megkérdezni, hogy mi történt vagy segíthetek-e valamiben.
2016. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én az vagyok. Nincs annyi energiám a kapcsolatok ápolására, szóval nem ugrom egyből ha valaki felhív, nem vagyok kapható spontán találkozásokra. A másik meg hogy utálok telefonálni 5 percnél többet, szóval órákig tartó lelkizésekbe nem szeretek belemenni telefonon. Ezt sokan zokon veszik, elég magamnak való vagyok.
2016. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!