Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenézi az egyik barátnőm a...

Lenézi az egyik barátnőm a családomat?

Figyelt kérdés

Most volt nálunk hétvégén a csaj. Iskolában osztálytársak voltunk, ritkán találkozunk már, de sokszor beszélünk.


A hétvégén volt a városban egy nagy buli, és elhívtam. Régen is nagyon merev volt, bartája sem volt még neki soha (23 éves) és nagyon lekezelő. Szép házban lakunk, minden rendbe van tartva, de rögtön kiszűrte hol reped a fal. A legjobb barátomat leszólta, meg mindenkire volt 1 megjegyzése négy szem közt. Nekem ez rosszul esett, mert a családomat piszkálta. Persze én is tisztában avgyok a családom hülyeségeivel de azért na. Megtartom az ilyesmit magamnak fordított helyzetben.


Délután még négy szem közt elmondta, hogy mennyi mindent másképp csinált volna a suliban és hogy alkalmazkodóbb lett volna, este meg egyáltalán nem barátkozott nem is próbált meg beszélgetni az ismerőseimmel, csak ült és nézett meg véleményezett...


Mindig ilyen volt, ilyen is marad. Nekem ez rosszul esett hogy lenéz minket, miközben a barátnőmnek tartottam.


Szerintetek tartsam vele a kapcsolatot továbbra is és nézzem ezt el neki, vagy hagyjam a fenébe, ha iylen volt? Tényleg nagon rosszul esett amiket mndott. A barátságunkba nem sok mindent tett, amiért "maradhatna" (olyan dolgokra értem, amiért egy barátság bartáság...)


köszi előre is. Mindenkit pozitívan értékelek!


2016. aug. 22. 23:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Hálás vagyok!


Az eset óta nem is beszéltünk, anyáék meg ki vannak rajta akadva h milyen kedves... Így van ahogy írtátok, elszívja mások elől az energiát. Ennek a bartáságféle izének itt vége van...

2016. aug. 24. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!