Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem gyerekes a...

Csak szerintem gyerekes a viselkedése a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek, lehet nem ez a legjobb csoport erre a kérdésre, de nem tudtam, hová írjam, és reménykedem, hogy itt normális válaszokat kapok.


A gondom az, hogy, van egy barátnőm, akivel korábban a suliban sokszor együtt töltöttük a napjainkat, és megbeszéltük, ha eljön a nyáriszünet, ugyanúgy keresni fogjuk egymást, de ez nem így lett. Mióta vége lett a sulinak egyszer én, egyszer pedig ő hívott, de azóta semmi. Na most ő szeptembertől más suliba megy, így megint nem fogunk gyakran találkozni. És most pedig megsértődött rám, mint egy gyerek, nem reagál az üzeneteimre, mert hogy én nem kerestem őt, és ezt hozzám is "vágta". Kérdem én, miért én vagyok csak a hibás, ő sem tepert azért, hogy találkozzunk, egyszer hívott fel, azóta ő sem keresett, a legutóbbi alkalommal pedig szememre hányta, hogy milyen vagyok, nem kerestem, pedig megbeszéltük. Csak szerintem gyerekes viselkedés ez egy 18 éves lánytól?



2016. aug. 23. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másik suliba megy majd, úgyis sok új ismerőse lesz, meg gondolom neked is. Az új környezetben biztosan lesznek új barátságok is, és a probléma meg is fog oldódni magától szerintem.
2016. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem mondanám feltétlenül gyerekesnek, csak lehet őneki többet számítottál vagy tesztelte a barátságotokat, több oka is lehet..
2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok és az ő barátságuk.
2016. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!