Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam az egészet, ennek a...

Hagyjam az egészet, ennek a barátságnak lőttek?

Figyelt kérdés

14 évig voltunk legjobb barátnők. Tény, hogy ezalatt voltak megszakítások. Én sem vagyok egy egyszerű eset, de neki nagyon nehéz természete van.

A lényeg, hogy megbántott valamivel (amit azért nem neveznék apróságnak, bár az évek alatt elég sokmindent lenyeltem neki), azóta nem beszélünk.

(Napi kapcsolatban voltunk előtte. Ez az eset másfél hete történt, azóta semmi.)

Hiányzik meg minden, de igazából nem tudom, mit kéne tennem, érdekelne mások véleménye.



2015. okt. 19. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk a konfliktus okát, nem fogjuk tudni megmondani, mi mit tennénk.
2015. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Attól függ mivel bántott meg, túl tudsz-e lendülni a dolgon, vagy eljátszotta a bizalmad végleg. Az én barátnőm, szintén napi kapcsolatban voltunk 18 évig, mégis meglopott. Egyszerűen más irányba változtunk, hiába rendeztük a barátságunk, nem tudtam benne bízni, nem is éreztem már jól magam a társaságában. Nekem is hiányzott egy ideig, ma már jó ha köszönünk egymásnak.

25/N

2015. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
te tudod jobban, hogy le akarod zárni és megszakítani a kapcsolatot vagy leülni vele és megbeszélni, hogy miért történt ami történt és kibékülni...jó barát nem sértegeti a másikat...
2015. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Januárban ért véget az előző kapcsolatom, sokat szenvedtem, nem nagyon sikerült semmi.

Nemrég összejöttem valakivel.

Barátnőm már akkor beszólt olyat, hogy nem kell mindent elhinni, amit egy pasi mond... Ez olyan semmilyen volt, nem foglalkoztam a megjegyzésével.

Majd bedobott egy olyat, hogy nem akar ünneprontó lenni, de amilyen szerencsétlen vagyok, ne nagyon éljem bele magam semmibe.

Rászóltam, hogy visszább vehetne kicsit, mire közölte, hogy az igazság néha fáj, de tudni kell együttélni vele, és én nagyon jól tudom, hogy ez így van.

Nagyjából ennyi volt a konfliktus...

2015. okt. 19. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Végülis igaza van. DE a hangsúly nem mindegy. Meg az se jó az embrnek, ha folyton lehúzzák.

az emberek változnak, ezért megszakadhatnak barátságok. Vagy mert elköltöznek, családjuk lesz, akármi.

ezzel nincs semmi gond.


És te tudod, mit szeretnél. Ha nem érzed jól magad vele amúgy sem, nem kötelező újra beszélnetek.

2015. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze ez függ a háttértől. ha tényleg csak kihasználna ez a pasi most és a barátnőd jószándékkal szólt közbe,az kicsit enyhítő.

de ha normális a pasi és a barátnőd csak okoskodik vagy irigykedik , az gáz


nekem is volt egy hosszú barátságom. aztán fokozatosan kaptam a megjegyzéseket,megbántásokat a részéről. idővel már elegem lett belőle, nem éreztem barátságnak,inkább annak,hogy lábtörtőnek használ..azóta nem beszélünk

de van olyan típusú barát is,aki segítő szándékkal szól oda .az ilyesmi jobb szerintem

neked kell tudni,hogy akarod -e,hogy a barátod legyen.

sajnos idővel változunk mi is, és nem értjük,hogy régebben miért voltunk jóban azzal az emberrel. lehet hogy itt a vége a barátságnak,lehet hogy csak szünet lesz utána minden az elejéről..rajtatok múlik

ha több rosszat ad a barátság mint jót,akkor szerintem hanyagold

2015. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy megbántott valamivel"

Igen és??? Ez után???

Nem beszéltél vele? Hogy lehet 14 évig barátnak lenni normális kommunikáció nélkül????????

Probáld megbeszélni vele, ha nem sikerül, akkor örülj most lett vége míg nem csinált valami sokkal rosszabbat.

2015. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, felvázoltam az ő életét, hogy lenne mit söprögetni a saját háza táján, mire az volt a reakció, hogy nem róla volt szó, és ő azt le$zarja. Erre meg nem tudtam már mit reagálni.
2015. okt. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!