Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szükségét érzed a barátoknak?!

Szükségét érzed a barátoknak?!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem a mennyisèg számít hanem a minősèg.

Nem is arra hajazok,hogy 1000nyi felszínes/èrdek kapcsolataim legyenek..

Hol èrdemes neki kezdeni?

Nem járok bulizni se semmi ilyen dologgal nem èlek^^ Valahogy nm az èn világom.

Egy kezemen megtudom számolni hány emberrel beszèlek akár napiszinten,ès vagyok velük olyan viszonyba amilyenbe.. De mindegyikük elèg messze lakik,így a netes kapcsolattartás adott csak. Több okból kifolyólag is.

Persze nekem a távolsággal nincs bajom,mert minden megoldható de akkoris.

Mindig itthon kuksolok,a szobámba.

Règen èvekig egyedül császkáltam erre-arra..főleg estènkènt.. tudjátok ez a "zene be,világ ki" filing.

De az embernek valahol ezek a dolgok hiányoznak.. Nekem ezek sosem voltak adottak..

23/l



2016. aug. 28. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élet dolgain gyakran filozofálgató értelmes lány lehetsz így az írásod alapján aki a bulizást a fészbukozást a kocsmázást gyermeteg időpocsékolásnak tekinti és mivel ez nem nagyon menő stílus, azt hiszem ez okozza a magány érzetedet. Erre ugyanis nem vevő a korosztályod.
2016. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem már láttam a válaszodat egy kérdésnél.Nagy cicis leszbi lány stimm?:)

Miért nem mész el meleg bárokba csajozni?

És miért kuksolsz otthon a helyett,hogy edzenél heti pár alkalmat?

Az edzéseken megismernél jó csajokat,unatkozó kíváncsi háziasszonyokat,akiket bevezethetsz a 69 meg az olló póz rejtelmeibe az otthon kuksolás helyett.

Közben meg edzenél jó csajjá formálhatod magad.

2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos akiket a legjobb barátaimnak tartottam, akikért mindent megtettem volna,kiderült,hogy csak érdekből voltak velem. Addig voltam jó nekik amíg érdekük volt belőlem.

Fájdalmas belegondolni, hogy mennyi titkot elmondtál nekik, mennyi szép(később kiderült hamis) emlékek fűznek hozzájuk. De nekik ez nem számít.

Szóval a kerdesre a valasz: Nem erzem szukseget a baratoknak. Mert amikor szukseged lenne rajuk akkor ugyis cserben hagynak.

Biztos vannak kivetelek. Nem tudhatom.

17/L

2016. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen szükségét... Én napi szinten 0 emberrel állok kapcsolatba :D

Én azt látom, hogy ha suli kilőve akkor melóhely max.

Ha meg az ember egyedül eljár helyekre és nem tud kezdeményezni bátran akkor tök mindegy, ha meg tudsz akkor meg kb. bárhol...

Sokan mondják a sportot... Nekem nem jött be, és azt vettem észre, hogy az emberek nem ismerkedni járnak oda, de bármi bejöhet persze...

Vagy 100 ilyen kérdést végigolvastam több 100 válasszal az évek során, de beljebb még nem kerültem a megoldáshoz.

2016. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár ha belegondolok, hogy mindig voltak barátaim akik végül hátbaszúrtak és máshoz pártoltak indok nélkül, akkor elgondolkozom azért, hogy kell a f&sznak barát... Inkább párkapcsolat kéne... De azzal is könnyen így jár az ember, szóval b&ssza meg mindenki.
2016. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szükség lenne legalább 1 valakire, akinek nagyon fontos vagyok és mindent megtudunk osztani egymással, bármiről legyen szó. Sajnos ilyen emberből kevés van, esély, hogy találjak is, még kevesebb. :(


Én sem vagyok az a bulizós típus, szintén inkább otthon ülök, tanulgatok valamit gitáron, vagy olvasok, filmet nézek, illetve az "életem értelmét" a konditeremben találtam meg.


Szoktam olyat csinálni, hogy füles be, zajok ki és sétálni a folyóparton, nagyon kellemes időtöltés, bármennyire is magányos. :3


Barátokból is "volt", legalább is azt hittem, de valahogy elszállingóztak mellőlem, bárcsak ne lenne így. ^^


Kortársaimmal az a baj, hogy akik körül vesznek, nem tudnak olyan komoly hozzáállást mutatni, hogy valamennyire is megértsük egymást, ebből adódik az én "magányom". :/


16/f

2016. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szent habakuk, Micimackó!!

Az nem méz, hanem REKURZIÓ!!

2016. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek jó barátok, úgyis átba.sszák a fejed vagy valami. Nekem is csak kamubarátaim vannak, és nem is lesz igazi barátom, csak függnék tőle.
2016. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok...bar en sportolok,de egyedül.Este meg zene be,világ ki,aztán sétálgatok..
2016. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!