Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az interneten miért csak...

Az interneten miért csak olyan oldalak, vagy facebook csoportok vannak ami csak társ ill. barát és társkereső is egyben?

Figyelt kérdés
Szerintem a kettőt nem kellene egy kalap alá venni. Csak egy két olyan oldal van ahol szabadidőpartnert lehet keresni,ismerkedni.Persze az életben is járok ide oda,van hobbim is,de más városba költöztem és gondoltam neten is megnézem mik a lehetőségek. Kár,hogy nincs pl egy aktív csoport facebookon amit csak ismerkedés barátkozás és ami még jobb lenne közös programok céljából lenne.Van egy kettő,de ott meg vagy tinik szórakoznak hogy "jelizz,lájkolj meg ilyen hülyeségek" vagy pedig idős emberek rakják tele "jó reggelt,jó napot,szép délután,jó estét..." ill. értelmetlen idézetes képekkel.A programpartner.hu jónak néz ki csak ott sincs nagyon élet.Valaki ismer még ilyen oldalakat esetleg?
2016. szept. 3. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy kettő,de ott meg vagy tinik szórakoznak hogy "jelizz,lájkolj meg ilyen hülyeségek" vagy pedig idős emberek rakják tele "jó reggelt,jó napot,szép délután,jó estét..."


ezen most hangosan felröhögtem, mert tényleg xD


amúgy nézz szét túraszervező oldalakon, kezdj sportolni vmit, járj nyelvklubba, ilyenek.

2016. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

én a facebookon ismertem meg a páromat több éve. de nem facebookos csoportban.

nyilván ismerkedj amúgy,de ahogy láttam kicsi az esély rá,hogy tényleg sikerül. van még ezernyi ismerkedős platform, tinder,badoo stb.. ha valakivel bejöttök egymásnak,akkor úgyis mentek át facebookra beszélgeni és jöhet az első randi.

amúgy az ilyen facebookos csoportokban én is csak idősek vagy cigányok posztját láttam. a másik véglet a 10 évesek posztjai. tényleg nem nagyon van átmenet

2016. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:

Van egy halom oldal, ami a közös érdeklődésű embereket gyűjti, és ott alakulhatnak ismeretségek is.


Viszont az ilyen "barátkozzunk" oldalakkal az a baj, hogy az emberek többségének vannak barátai, ismerősei, akinek meg nincsenek azok is többnyire normális társaságra vágynak, és nem egy másik "magányos" alkatra.

2016. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adott téma körül keresgélj. Én pl. tagja vagyok egy együttes rajongói csoportjának. Nem vagyok aktív tag, de vannak ott, akik igen. Szóval először olyan csoportba lépj be, ami az érdeklődési körödnek jó, pl. fiatal írók.
2016. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!