Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nemrégiben külföldre költöztem. Minden szép és jó, imádok itt lenni, de nincsenek barátaim. Kikapcsolódni is szeretnék menni, de egyedül lányként hülyén érezném magam. Már voltam ilyen összejöveteleken fiataloknak, de ott is már eleve baráti társaságok voltak, és nem igazán fogadták a közeledésemet. Családnál dolgozok, a családban pedig nekik sincs senki korombeli, akivel jóba lehetnék. Pedig nem vagyok az a fajta lány, aki nem mer kettőt sem szólni, de akkor is rossz jópofizni úgy, hogy látom, nem igazán akarnak egy idegent a baráti körükbe. Tényleg már kezdem feladni. Tudtok valamilyen tanácsot adni? Mit tennétek a helyemben?

2016. szept. 3. 11:03
 1/1 Bonnie2019 válasza:

Nekem is nagyon rossz lenne, mert én nagyon társasági ember vagyok, de nyilván Te nem kezdeményezhetsz. Te vagy az új, és szerintem, ha nyitott vagy, akkor hamar megtalálod.

Ha szeretsz a városban bóklászni, menj el helyekre, közösségekbe, akkor tuti lesz a siker, ha szimpatikus vagy másokkal és kedves.

Fő a vidámság és a nyitottság!

Nem hiszem, hogy tudtam segíteni. :D

2016. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!