Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti az emberekkel vagy az...

Ti az emberekkel vagy az állatokkak jöttök jobban ki?

Figyelt kérdés

Engem mindenki kirekeszt és utál, már utálom az embereket.. De az állatokkal egész nap el tudok lenni, főleg a lovakkal. Veletek ez hogy van? Van még rajtam kívül aki az állatokat jobban szereti, mint az embereket?

12/l



2016. szept. 3. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a sültcsirkét ,jó malacpecsenyét ,mint az emberiség nagy részét, szóval...
2016. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Élő állatra gondoltam 🐴
2016. szept. 3. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Nehéz az emberekkel való kommunikáció. De meg kell tanulni. Ha érdekel, hogy miként lehet ezt könnyebben, ügyesebben csinálni, kezd el kommunikációs könyveket bújni. Beszélj esetleg a magyar tanároddal és érdeklődj.


Ma nagyon divatos az asszertivitás. Ez egy érzelmeket kordában tartó, "én kifejezésekkel" dolgozó érdekérvényesítési kommunikációs technika.


Az állatok egyszerűbbek. Nem dumálnak vissza és hálásak, ha kicsit is jó vagy velük. Az embereknek néha kell az egész karod, ha a kisújjadat nyújtod. Az állatok ritkán manipulatívak és könnyebben kiszámíthatóak.


A lovak intelligensek és könnyen tanulnak, és bár részben idomulnak a "gazdijukhoz", azaz ahhoz, aki foglalkozik velük, de megvan az egyéniségük, ezért a gazdinak is kell idomulniuk hozzájuk. Ezért hűséges társak lehetnek, ha sikerült kölcsönösen megtalálniuk a hangot.


Az emberekkel nehezebb a helyzet. De én szeretek emberekkel is beszélgetni, csak az állatokkal 1xűbb.

2016. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Egyikkel sem, mindkettő ugyanolyan értéktelen semmirekellő.
2016. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nagyon az állatokat, sokat könnyebb kezelni, mint az embereket, de azért a párom vagy a családom nem cserélném le rájuk. :)
2016. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A három macskámmal és egy kutyámmal. Tökéletes szimbiózis.
2016. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kutyámmal.
2016. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan számomra. De az emberek jóval érdekesebbek.
2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberek ugyan érdekesek tudnak lenni, de az állatokkal én is jobban ki tudok jönni.
2016. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyakran mondom,hogy sokkal jobban szeretem az állatokat,mint az embereket.Bennük nem csalódsz,nem vernek át,tele vannak szeretettel. Megértelek!!:)
2016. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!