Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lelkiismeret furdalás (azt...

Lelkiismeret furdalás (azt hittem, hogy nekem ilyen szuper képességem nincs)?

Figyelt kérdés

Nos röviden és tömören.Egy jó barátom rám írt fröccsbukon (ezer éve nem találkoztunk)beszélgettünk stb aztán kilyukadtunk a nőknél.Azzal kezdett el dicsekedni,hogy egyszerre 3 csajt bolondít (+ egyéb dolgok).Aztán benyögte,hogy az egyik leányzó a rokonom és hogy milyen jól elvannak együtt meg ilyenek.Nem szóltam semmit nem akartam beleszólni.Aztán a mai nap szólt a tesója,hogy segítsek már neki.Elmentem hozzá segítettem neki , végül szóba került a húga és én hülye elmondtam neki.Nos neki sem kellett több felhúzta magát beszélt a húgával és szerintem szakítottak.


Jogosan érzem magam egy sza*darabnak,hogy beleszóltam?


2016. szept. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivatja a rokonod, Te pedig elmondtad? Hülye vagy, hogy emiatt van lelkiismeret furdalásod. Ez a normális.
2016. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak most így visszagondolva nem tudom eldönteni,hogy csak nekem akart "keménykedni" vagy tényleg igaz.És ezen kattog az agyam.Na mindegy majd kiderítem,mert nem hagy nyugodni a dolog.
2016. szept. 3. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted.
2016. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt ne érezd magad rosszul.
2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Némi lelkiismeret furdalásom nekem is lenne, hogy beleártottam magam olyan dolgokba, amihez igazából nincs közöm, de nem dőlnék a kardomba, hiszen akaratlanul kaptam ezeket az információkat. Bocs, de nem sajnálnám azt a barátodat, kellett neki dicsekednie olyan dolgokkal, amelyekkel kapcsolatban jobban járna, ha tartaná a száját. Lényegében a problémáját saját magának okozta, téged semmi esetre sem lenne joga hibáztatnia.
2016. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!