Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor rajtam röhögnek?

Most akkor rajtam röhögnek?

Figyelt kérdés

2 Héttel ezelőtt 2 lány lehívott engem.. én beleegyeztem hogy elmegyek velük, de nem tudtam hogy ott volt a barátnőjük is.

Én 13F vagyok A lányok 12L 13L 14L

Elmentünk sétálni messzire, és láttunk 18-19 éves fiukat 4-et és 1 20 éves lányt. És megkérdezték tőlünk hogy van -e cigink,

És piánk.. Én mondtam hogy nincs, és azután a lányok rajtam elkezdtek rajtam röhögni. Most ezt nem értem. Most ilyenkor szerintetek mit éreznek? És azután meg tovább jól elvoltunk és nem történt semmi, bocsi fiu vok nem értem.. :D



2016. szept. 4. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 paraszt piros lovon ***** válasza:
100%
Az előző kérdésben még 14 éves voltál? Te visszafelé öregszel, vagy nem tudod, hogy hány éves vagy?
2016. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
WoW-ozz inkább, felejtsd el a társasági életet egy pár évig.
2016. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igazán értem, hogy téged ez most miért izgat ennyire, meg azt sem hogy ök mi a francon röhögtek, de ha megígéred, hogy harmadjára nem kérdezed meg, akkor megnyugtatlak, hogy nem ciki.
2016. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!