Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom nem helyes, de kíváncsi...

Tudom nem helyes, de kíváncsi vagyok mit reagálna, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, hogy én (f) egy tárgyat eladok majd neki (l) az ár illetve s tárgy az lényegtelen és arra lennék kíváncsi g mit reagálna ha azt mondanám neki, hogy másféleképpen is kifizetheti. Tudom nagy bunkóság lenne, de megnézném mit reagálna. Mit gondoltok
2016. szept. 7. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Halva született ötlet.
2016. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégis mire gondolsz?

Hogyan máshoz?

Ha utcalánynak nézed, az önérzetét rombolod le. De nagyon keményen!

Ezt akarod elérni? Meg akarod szégyeníteni?


Mert ugye egy ilyen manipulatív közlésforma nagyon sok felé képpen értelmezhető és leginkább esetekben éri el vele azt a közlő, amit szeretne.


Azt meg nem tudjuk mit szeretnél.

2016. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha azt mondja, hogy oké, és ad két puszit, aztán sarkon fordul azt jólvan, akkor mihez kezdesz?
2016. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annyit mondanék, hogy csak a tárgy kell, itt van érte a pénz, a felajánlott kapcsolt áru nem érdekel. Sem most, sem a jövőben.

Nem próbálkoznék a helyedben, mert ha talpraesett a csaj, akkora rúgást kapsz az egódba, amit nehezen fogsz kiheverni.

2016. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondaná hogy jó nagy paraszt vagy. Csak saját magad járatnád le és jó időre elásnád magad
2016. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora egy k..g vagy
2016. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!