Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megjátssza magát?

Szerintetek megjátssza magát?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy nagyon durva veszekedésem a legjobb barátnőmmel, fél évig egymáshoz sem szóltunk nem törődtünk a másikkal. és pár hete rám írt face-n (messze lakunk egymástól nem tudott volna eljönni, hogy személyesen mondja) hogy, nagyon sajnál mindent és nem szeretne tovább egyedül lenni, barátok nélkül. Én is hasonlóan éreztem magam így megbocsájtottam neki, de nem nagyon lehet érezni a változást közöttünk, egyáltalán nincsenek közös témáink és hogy ha akad is egy azt hamar megbeszéljük és utána jön a kínos csend. Észrevettem mintha, nem is akarná igazából ezt a barátságot, de az is lehet hogy igen csak nem tud mit tenni hogy jobbá forduljon a kapcsolatunk. Szerintetek, most megjátssza a kedvességét azért hogy ne kelljen egyedül lennie, vagy komolyan gondolja, hogy ismét barátok szeretnénk lenni?

2016. szept. 11. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy néhány üres facebookos gondolat begyógyítja a sebeket? Egyáltalán nem a facebookon kéne legjobb barátnősködni! Leírni bárki bármit le tud. Ha nem nézel a szemébe, honnan tudod, hogy igazat mond-e?! Én is leírhatom, hogy én vagyok az uruguay-i elnök ,de attól még nem leszek az.

Oké, beszélgess online, de ne függj ennyire valakitől, akit alig látsz (ha egyáltalán láttad valaha)

2016. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor látom őt ugyanis egy osztályba járunk. Ezért még rosszabb volt hogy nem szóltunk egymáshoz.
2016. szept. 11. 14:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a véleményt :)
2016. szept. 11. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyan dolgon vesztetek össze amit nem fogtok csak úgy elfelejteni és így nehéz a kommunikálás mert folyton arra gondoltok nem? Nem hiszem hogy megjátszaná magát de ezt beszéljétek meg suli után. Kérjetek egymástól bocsánatot személyesen is.
2016. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az összeveszésünk hosszú folyamaton ment keresztül. Kezdtünk egymásban nem bízni. Hamis dolgokkal kezdett vádolni amit nem értettem mire fel. És így szép lassan teljesen elfordultunk egymástól. És szerintem még nem térhetett vissza a bizalmunk egymás iránt, de ki tudja..
2016. szept. 11. 16:25
 6/7 anonim válasza:
ugyanez velem is.. vagyis nagyon hasonló
2016. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oh :( megértelek erősen
2016. szept. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!