Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? (nagyon rosszak a lehetőségek)

Figyelt kérdés

Ausztriába költöztünk a szüleim munkahelye miatt, de még nem tudok annyira jól beszélni németül, iskolás vagyok 9.-be voltam egy évig most újra kell mentem mert a nyelvtudás miatt nem lehetett leosztályozni. Az iskolába nagyon rosszul érzem magam senkit se értek. Próbálok angolul kommunikálni de nem sokan szeretnek és nem is tudnak olyan jól. Volt pár "barátom" (beszéltem velük). Hogyan tudnék barátokaz szerezni? Ha csak odaállok és nézek mint valami marha, és nem érek semmit annak nem sok értelme van, járok nyelviskolába de nem sokat érek vele eddig barátokzás szempontjából hiszen szlengesen beszélnek meg rövidítenek meg ilyenek. El vagyok keseredve nem szeretnék egyedül lenni. Volt már valaki hasonló helyzetbe? Te/Ő , hogy barátkozott? Előre is köszi a választ.


15f



2016. szept. 11. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem tudsz tenni ha nem tudsz nemetul. Ne a baratkozasra koncentralj hanem a tanulasra, a baratok majd jonnek maguktol ha tudsz nemetul.
2016. szept. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lehet a fő gondod amit írtál is hogy nem eléggé beszéled a nyelvüket. Például Szlovákiában éreztem hasonlóan, mivel szlovákul egy szót sem tudok. Zavaromban még el is tévedtem ott és alig találtam haza. :)) Míg angol vagy német nyelvű országban teljesen otthon érzem magam, sőt az is előfordult hogy odakinn én adtam útbaigazítást eltévedt turistáknak.
2016. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!