Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiú barátokat...

Hogyan szerezzek fiú barátokat/haverokat? 17F

Figyelt kérdés
Eddig csak lány barátaim voltak és vannak is. Általánosban én voltam csak egyedül fiú az osztályban, és a lányokkal jobban kijöttem mindig is. Félreértés ne essen, nem vagyok bu*i. De az fiú osztálytársaim azt hiszik hogy az vagyok ebből kifolyólag. Pedig voltam már csajjal ÚGY nem egyszer nem kétszer. És szeretnék már fiú barátokat is. De nem az osztálytársaimat. Esetleg hol ismerkedhetnék? És hogyan kezdjem el?

2016. szept. 6. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy sulit akarok váltani, mert ot tiszta lappal indulhatnék, csak a szüleim nem egyeznek bele.....
2016. szept. 6. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a lányokat :/

egyébként ha akarod mesélhetsz nekem hogy mi a baj

2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.. 24f
2016. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
menj el sportolni valamit, vagy diákmunka
2016. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani, sport, diákmunka
2016. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha játszol még valamit a neten, valamilyen játékkal, akkor onnan is szerezhetsz haverokat.
2016. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!