Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet elfogadni...

Miért nem lehet elfogadni hogy nekem is megvan a magam véleménye?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal mentünk valahova tegnap és mondta, hogy nézzem már milyen ronda az a csaj aki mögöttem van. Mire mondtam, hogy szerintem nem ronda, különben is attól most mitől lesz jobb neki, ha lerondázza. Erre megsértdött rám.

Én alapból elítélem az olyan embereket, akik mások kinézetéből űznek gúnyt. Szerintem semmi vicces nincs benne, max csak az elmeroggyantaknak az. Ha valakit lerondáznak egy életére megjegyzi. Kérdem én mire jó ez? Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Attól hogy valaki nem az ő stílusa, attól még lehet szép.


16/F


2016. szept. 24. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki jól esett volna máson gúnyolódni, te meg nem voltál partner ebben. Az ő szemszögéből elrontottad a játékát.
2016. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy akad még hozzád hasonló fiatal, akit nem a tévé nevelt fel.
2016. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hanyagold ezt a havert...


Lehet, ő ezt nem növi ki, hogy másokat kigúnyoljon a kinézete miatt. Ebben a korban ez gyakori, mondhatni "normális", ha valaki így viselkedik, gúnyolódik olyanon, amiről a másik nem tehet.


Ha ilyen semmiség miatt megsértődik, mit csinálna, ha komoly témában nem értesz vele egyet és ezt meg is mondod neki? Akkor öri-hari?

2016. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!