Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben ha a lány helyében lennétek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nyáron a legjobb barátom és én megismertünk egy csajt,meg így belekerült a baráti társaságunkba. Kiderült x idő után hogy bejön neki a barátom, de végül a nyár alatt nem lett kapcsolat köztük, sőt összevesztek. Most ősszel viszont én jöttem közelebbi kapcsolatba a csajjal, meg is lepett mert semmiből alakult ki az egész vonzalom, ami kölcsönös. Probléma viszont jelentkezett rövid idő után, ami az volt a csaj részéről, hogy nem lehet velem kapcsolatban mert tett valamit ami miatt nem tudna tükörbe nézni ha velem lenne kapcsolatban. Kiderült végül, hogy lefeküdt nyáron a legjobb barátommal kétszer és ez zavarja őt. Mindketten megbánták,engem nem zavar nem akadályozna abban, hogy együtt legyünk, mert akkor tényleg nem akartam tőle semmit,de őt még most is nagyon bántja ez és akadályozza hogy, tovább lépjünk kapcsolat terén. Meglehet, ezt oldani? Nem akarom veszni hagyni ezt emiatt. A lány 26 én 22 vagyok.

2016. szept. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Most nem akarok gec lenni de talalsz fiatalabbat es ha ot ez annyira zavarja akk nem hiszem h annyira szeret. Nem akarlak lebeszelni de ha ossze jonnetek akk is pofara eses szagu... De ne legyen igazam

Mellesleg engem is zavarna

2016. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kor nem számít nekem, szerelem sincs, csak vonzódunk a másikhoz, meg olyan hatással vagyunk a másikra ami új neki és nekem is, ezért olyan fura az egész.
2016. szept. 26. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg fektesd le te is. És akkor már úgy is mindegy lesz. Ha nem vagy szerelmes akkor gondolom kevésbé számít.. De jah. Ha neki ez ekkora probléma, akkor valószínűleg te jobban akarod őt mint ő téged.
2016. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Fura, mert hazudik! Nem is szeret téged! Ennyire könnyen azért ne dőlj be neki!
2016. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó neked, találtál egy kis k u r v á t. dugd meg aztán koptasd le.
2016. szept. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak vonzalom van,inkabb ne gyere vele ossze :( tuti koppannal... Mivan ha egyszer ismet lefekszik a legjobb barátoddal? Kérlek ne !
2016. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!