Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátommal" nagyon...

A "legjobb barátommal" nagyon megváltozott a személyiségünk, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

12 éve ismerjük egymást, rengeteget voltunk együtt, sok közös emlék halmozódott fel, így nyugodt szívvel nevezem legközelebbi barátnak.

Az utóbbi másfél évben viszont, más lett minden. Valamelyikünk (nyilván mindketten) megváltozott. Úgy érzem, neki nem merek olyan nyíltan beszélni, mint más ismerősömnek, mert szinte mindent poénnak fog fel, vagy egyszerűen nem izgatja, és pár szóval elintézi. Ha ő számol be valamilyen pozitív vagy negatív élményéről, érdeklődve kérdezgetek felőle, de ő ezt nem produkálja irántam. Sajnos, így már nem szívesen találkozok vele, pedig rengetegszer hívott. Ellenben jól el tudunk hülyéskedni, ha együtt vagyunk, általában jó kedvünk van, egyedül ez lomboz le, hogy a komoly témákhoz intellektuálisan 0 a hozzáállása. Sokszor szívesebben vagyok itthon, és töltöm egyedül az időt, mint vele.

Más ismerősömmel (leginkább osztálytársak) nagyon szívesen találkozok, velük ugyan úgy lehet poénkodni, de ők nem infantilisen állnak hozzá a komolyabb témákhoz.

Mit gondoltok erről? Mi lesz a barátságunk sorsa?



2016. okt. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez odáig fajult, hogy fél évig nem is beszéltünk, most pedig már én is képtelen vagyok komolyan venni őt, hiába vagyunk beszélő viszonyban. Néha találkozunk, de ennyi igazából, már nincs meg a régi jó érzés.
2016. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ezt meg kéne vele beszélni.
2016. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

11 ev barati kapcsolat utan nem beszeltel vele errol nyiltan es hagytad meg 1 evig fajulni??? Es te milyen barat vagy??? :(((

Azt gondolom h ez sose volt normalis barati kapcsolat ha kommunikacio ekkora hianya van jelen.


Csak rajtatok mulik mi lesz a sorsa. Barmi lehet. Jelenleg minden eshetosegre hatalmas esely van... csak rajtatok mulik.


Ha kell segitseg, irj ram.

2016. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!