Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy "barátom" már amióta az...

Egy "barátom" már amióta az iskolánkba jött,3 éve folyamatosan kiröhög, kigúnyol, leéget mások előtt, eljátssza hogy ő a jampi, mit lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Ötödik osztályban jött ide, most nyolcadikosok vagyunk. Belefáradtam már hogy kigúnyol, kiröhög, folyton az árnyékában vagyok és mindig lenéz. Nagyon forrófejű típus vagyok. Úgy vagyok vele, hogyha még egyszer beszól akkor úgy nekimegyek hogy ráeszmél hogy 3 év zaklatás után nem lehet olyan könnyedén felejteni és a lányok, sőt még a fiúk is rájönnek hogy ez az a srác, akit a kigúnyolt srác is összever. Mit tanácsoltok, mit mondjak ha a tanárok kérdőre vonnak hogy miért csináltam ezt?

2016. okt. 2. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%

"Nagyon forrófejű típus vagyok" -> "ráeszmél hogy 3 ÉV zaklatás után nem lehet olyan könnyedén felejteni"


ezt nevezem forró fejűségnek. Csicska vagy, fogadd el, vagy tegyél ellene, ha a verbális inzultusra csak verekedéssel tudsz visszavágni, akkor gyenge jellem vagy, ez van.

2016. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem tehetek róla hogy ő az osztályban a "menősrác". Mellesleg, csak neki van velem baja, a többieknek mind a barátja vagyok, csak ők is nevetnek vele együtt. Ezek általában a fiúk, mert a lányok sem csípik őt. Valami rendes választ legyél szíves írni.
2016. okt. 2. 13:42
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tetszik neki valami úgy belédköt hogy egyből felpöccensz.
2016. okt. 2. 13:43
 4/20 A kérdező kommentje:
Meg nem azért, de ha már valaki akkor csicska hogy mindenkin csak röhögni bír, de 1-es, 2-es tanuló közben, magyarul az IQ-szintje a béka s*gge alatt van és még értetlen is. Na, ezek mellett próbálj meg vele valamit megértetni. Ha beszélsz hozzá a gondodról, nem vesz komolyan. Csak egyetlen megoldás van.
2016. okt. 2. 13:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tanácsoltok, mit mondjak ha a tanárok kérdőre vonnak hogy miért csináltam ezt?"

A srác cseszegetett téged, és helyre tetted.

Ne kíméld, tényleg verd szét mert később bánni fogod, az meg le van sz.rva hogy a tanárok mit mondanak, vagy ha kérdőre vontak. Kapsz egy osztályfőnökit vagy valami oszt kész, nem lesz semmi.

Én osztályomban mi egy órán kapunk vagy 2 szaktanárit, nincs belőle semmi.

2016. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nos, ha ennyire nem tudsz vele mit csinálni ruházd meg rendesen, de persze annyi eszed legyen, hogy nem a suliba csinálod.. pl. megkéred h suli után találkozzatok vhol, ott elmondod neki őszintén h szarul esik amit veled csinál, ha csak röhög és nem veszi komolyan akkor meg megvered.. de persze semmi komoly sérülést ne okozz, mert utána komoly problémáid lehetnek belőle.
2016. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommentet. Megsúgom, hogy én 70-80 kiló között mozgok, ő meg 40-50 között. Az esélye arra hogy megússza az 30% :D
2016. okt. 2. 13:48
 8/20 A kérdező kommentje:

Hatodik:

Az a gáz hogy csak suliban találkozunk mert nem egy faluban lakunk :D

2016. okt. 2. 13:49
 9/20 anonim ***** válasza:
attól függetlenül szólhatsz neki, hogy beszélni akarsz vele, esetleg meghívod egy kávéra, sörré, kólára, amit épp akarsz. Ha aznap siet, akkor másnap. Ha már vártál 3 évet, kibírsz pár napot.
2016. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ember, ha ekkora erő fölényed van miért nem verted szét eddig? Én vissza adnám neki azt amit 3 évig veled csinált, de nem csak fizikailag, egy hatalmas lelki terrort is nyomnék a helyedben.
2016. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!