Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm rosszat akar...

A barátnőm rosszat akar nekem? Ilyen egy jó barátnő?

Figyelt kérdés
Iskolába nem talált meg a táskájába valamit rám fogta hogy elloptam aztán kiderült hogy az egyik füzetébe mondom neki nem akarsz bocsánatot kérni erre az a válasz hogy kussoljál. Tanár is kérdez valamit tőle egyből mondja h én nem mondtam neki ezért nem tudta stb.. Ha én mondok valamit nem hiszi mástól is meg kell kérdeznie.. Mindig mondja nekem hogy milyen hajszín állna jol, miközbe a sok festék irritálta a fejbőrömet és már nem festem.. Meg buliba is megyünk akkor is elmegy ismeretlen fiukkal, mondja hogy mindjárt jövök 5 perc ez áltba 2 óránál több szokott lenni volt h nem vártam meg lebaszta a fejemet h ott hagytam.. Már többször mondtam neki ha így viselkedik többet nem leszek a barátnője de mindig visszaédesgeti magát ha nem sikerül akkor meg osztály előtt elkezdi mondani a titkaimat ha vissza szolok akkor meg egyből idegrohamai vannak..
2016. febr. 21. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lány, még ellenségnek is rossz, nem hogy barátnőnek. De ha mindig visszaédesgeti magát, akkor magadra vess.
2016. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
probál megnevettetni, van egy kedves énje de áltba mindig ideges ingerült, az anyja is ilyen betegsége van h valotlant állít és azt igaznak hiszi.. sokszor veszekszik vele rajtam vezeti le..
2016. febr. 21. 14:26
 3/11 A kérdező kommentje:
sokat stresszelek miatta.
2016. febr. 21. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kedveled, és szeretsz vele lenni, pozitív ha a társaságát élvezed, akkor nincs gond. De mivel az írásodból az jön le, hogy nem így van, akkor el kell gondolkodni, hogy meddig küzdj ezért a barátságért.
2016. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kérdés megfogalmazódott benned,okkal.Hiszen leírtad miket csinál.


Ő nem barátnő.


1.egy barátnő nem gyanúsít meg lopással,hiszen bíztok egymásban- bizalom kilőve nálatok,ami legyen az barátság, párkapcsolat első helyen áll! Ha nincs bizalom nincs semmi!


2. bulis sztori elég durva ezt inkább nem kommentálnám. Egyszer hagyna magamra a barátnőm,többet szóba nem állnék vele. Mi van ha téged kirabolnak,elrabolnak,megerőszakolnak??? Csak azért,mert ő elment dugni egy pasival.

Ha barátnőmmel bulizni megyünk,ketten akkor senki nem pasizik ez nálunk alapszabály. Figyelünk a másikra,nem hagyjuk egyedül. Nem 2 órára, 10 percre sem.


3. titkaidat idegességében kiereszti megint csak egy gyerekes,indulatos dolog.


Sajnos inkább kihasznál téged és azért nyalizik,hogy újra és újra földbe tiporjon,kihasználjon.


Jobban járnál,ha nem foglalkoznál vele.Egy ilyen ember nem barát.

2016. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de már megszoktam hogy mindig velem van mint reggelente vizet inni olyan nekem..
2016. febr. 21. 14:56
 7/11 A kérdező kommentje:
12 éve ismerem ,nem volt ilyen de mostanába kibirhatattlan lett
2016. febr. 21. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a korábbiakkal. Szakíts vele, és nézd meg, hogy változik az életed.
2016. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ha neked így jó maradjatok barátnők,minket nem zavar. Csak ezzel a saját életedet nehezíted meg.
2016. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem sose voltatok barátnők. Helyedbe 1. ilyen után beszéltem volna vele s 2. után megszakítottam volna kapcsolatot.

Ilyen ember nem alkalmas kapcsolatokra.

Nincs mit tovább tárgyalni / írnom...

2016. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!