Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátbőm teljesen meg...

A barátbőm teljesen meg vátozot a nyáron. és elégé rossz irányba mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Nem is igazán tudom mi történhetet vele...olyan más lett. Már álltalános otta ismejük egymást és edig olyan aranyos és kedves lány volt. Visza fogotan öltözködöt nem sminket semi ilyen mindig jó tanuló és tisztelet tudó volt mostmeg ha nem is ő lene. Bunkó vissza szájal a tanárnak feteszi az asztalra a lábát az órán dobálozik az ételel szivatja a kisebeket meg ilyenek. Edig még egy figyelmeztetöt nem kapot most meg ha minimum 3 db beírása nincs akkor egyse. Lehetetlen vele beszêlni mert az új "barátai" mindig körbeveszik. Előre is köszi a segítséget és nagyon bocs a helyes írás miat de szőrnyű vagyok msgyarból.
2016. okt. 11. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

megmondod neki, hogy szakítasz vele, mert rossz irányba halad és te nem vész vele. valszeg ez eddig is benne volt. aki ilyenekre képes, az hajlamos rá. én is lehetettem volna cigis, piás ribi, de nem lettem, mert több eszem volt. keress más csajt, fiatal vagy még

28/N

2016. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!