Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát egyáltalán?

Barát egyáltalán?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról lenne szó eléggé megváltozott mióta szakított az egyik rokonommal...először csak azt mondta h szüneteltessük a barátságot aztán 1 hónapig nem beszéltünk. Ez 2 hónapja volt.Tegnap mondtam neki hogy fontos lenne beszélnem vele gondom van át e mehetek hozzá suli után (osztálytársak vagyunk) azzal kezdte hogy nem ér rá programja van majd máskor,akkor megkérdeztem hogy péntek jó e lenne neki de azt mondta h jöjjek akkor ma minnél előbb annál jobb... amíg mentünk haza mondta hogy mondjam gyorsan mert lenne más dolga is,játszani is szeretne meg minden és akkor be se kell jönnöm de legalábbis előbb elmehetek,megérteném ha valami halaszthatatlan dolga lenne de semmi mást nem csinál mint otthon ül suli után. Amikor neki volt baja én is meghallgattam és segitettem neki azt hittem én is elvárhatom ezt...

Akinek ezt elmeséltem minden barátom mondta akiről nem gondoltam volna soha az is hogy ha gondolom ő szívesen meghallgat.

Hozzáteszem nem ez az első ilyen húzása de mégiscsak 3éve a legjobb barátok vagyunk ő is annak nevez de a viselkedése már nem a régi.És mindenki azt mondta már akkor is amikor azt mondta hogy szüneteltessük hogy hagyjam békén nem normális.



2016. okt. 12. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Baratsagot (ok nelkul) nem szoktak szuneteltetni. A viselkedese nagyon fura es lekezelo, lerazos volt, amikor a problemaddal fordultal hozza. Vmi nem koser. En a helyedben fenntartassal kezelnem ezt a barátságot es varnam, h mire alakul. Ha így marad, egy lyukas fityinget nem adnek erte. Igaza van a tobbi haverodnak.
2016. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát, én a te helyedben őt nem mondanám a legjobb barátomnak... Szerintem eleve rossz barát az, akit te meghallgatása, próbálsz segíteni neki, aztán meg ha veled történik valami, hátat fordít.. Milyen barát az ilyen?

Nekem pl az ismerőseim, osztálytársaim közül senki sem igazán jó barátom. Pletykák, hazugság a hátam mögött rólam, de valamiért mégis tartom a hátam nekik. Ez is, milyen már?

De mondjuk 3 év... Az azért fura tényleg, hogy 3 éven át jól megvoltak együtt, aztán most... de a suliban szerintem próbálj meg nem leszállni róla, fagyási, ne állj meg csak kérdezd, hogy miért zárkózik be előtted, nem kíváncsi rád, mi a frász történt, meg ilyenek. Aztán, ha nem nyílik meg, akkor hagyd. Akkor erre csak azt tudom írni, hogy kutyából nem lesz szalonna. Nem barát már. De azért, ha a közeljövőben beszélgetni veled rólad, akkor oké, esetleg megváltozott. De ha csak egy év vagy fél év múlva érdekled újra, akkor megint ott vagytok, hogy szinte semmi értelme.


Remélem, tudtam segíteni valamennyit.

2016. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az volt a szüneteltetés indoka,hogy szerinte nagyon hasonlitok a volt barátnőjére (unokatestvérem).

Volt olyan is hogy szülinapjára vettem ajándékot ami egy kicsit drágább volt és gonosznak nevezett és azt mondta tartsam meg magamnak.A végén azt nevezte jónak aki meg sem köszöntötte szülinapján,mert hogy legalább neki nem tartozik.Én is sok mindenbe hibáztam de én legalább bevallom,ő meg ártatlan báránynak gondolja magát pedig amit ő gondol hogy rosszat tettem vele minden csak reakció volt arra amit ő tett (miután összeveszett velem valami hülyeségen és azt mondta hogy hagyjuk egymást békén elküldtem a beszélgetést a barátnőmnek mert nagyon kivoltam miatta és segitség kellet ő ezt megtudta és elárulva érezte magát,biztos benne hogy ezzel neki ártani akartam , és miután gonosznak nevezett az ajándék miatt én meg szánalmasnak őt amiért igy értékeli az igaz barátot...) Eddig 3évig én voltam a szent mindenki más rossz most én vagyok a megtestesült gonosz a gyerekkori barátja akit mindennek elhordott meg a szent....

2016. okt. 12. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Te lany vagy, o fiu?
2016. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek ment a zöld kéz!
2016. okt. 12. 21:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiu
2016. okt. 12. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ez túlzottan hasonlitasz duma bullshit.

1.

2016. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szerintem is de ez a legkisebb dolog amit mondott/tett

Most kb. az van hogy örüljek hogy képes volt megbocsájtani azt h elküldtem a beszélgetést meg hogy csak nekem képes ilyet megbocsájtani...szerintem ezzel semmi gond nincs ő is küldte már el az enyémet másnak.

2016. okt. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!