Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kamu barátok...

Szerintetek is kamu barátok az ilyenek?

Figyelt kérdés
Az egyik csak azért nem hív el valahova, mert ott lesz egyik exem is és egy társaságban fognak szórakozni (igaz nem mintha mentem volna, de ezt így közölte velem). A másiknak mondtam, hogy utazok a városba ahol él jelenleg és ha már ott vagyok összefuthatnánk, már ott voltam a megbeszélt helyen, de annyira sem méltatott, hogy kijöjjön a tömött helyről köszönni és még csak gáznak sem érezte + előtte elirányzott egy másik helyre, majd nem közölte, hogy lelép onnan.

2016. okt. 8. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy manapság már mindenkire rá mondják, vagy legalábbis azt hiszik az emberek, hogy barát.
2016. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok,max haverok voltak.A kettőt ne keverd.Haverral el lehet hülyéskedni,de az a kölcsönös bizalom nincs meg.A baratságnál pedig megvan így elmondtok dolgokat is egymásnak,de sőt ilyent nem is csinál egy barát.Arra méltatnia kell ha nem ér rá! Múltkor messengerem voltam így,ráírtam a legjobb barátomra,látta az üzenetet de nem írt vissza.Na hát én elmondtam a vélményem és igazat adott.
2016. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!