Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnak lehet nevezni az...

Barátnak lehet nevezni az ilyet? Vagy csak a pénz érdekli?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. 3 éve ismerjük egymást, a kapcsolatunk mindig tele volt konfliktusokkal, de mindig kibékültünk a végén. Ha lehet, akkor eddig azt gondoltam, hogy ő a legjobb barátom, és ő is mindig azt mondta, hogy én is neki. Tudom, hogy ők gazdagok, legalábbis ezt vettem le a 3 év alatt. Mert kb 4-szer voltam náluk, akkor is valami projektmunka miatt. És pont egy napon születtünk (1 hete), és úgy ünnepeltükeg este, hogy elmentünk egy koktélbárba, ahol egy idő után már az alkohol hatása alatt álltunk, de nem volt vészes. Felajánlottam, hogy menjünk el hozzánk, mert amúgy ő se akart hazamenni, a szüleink megcéges bulin voltak. Útközben elcsattant egy-két csók (3 év alatt előszőr), aztán mondtam, hogy nekünk nincs olyan nagy házunk, nem vagyunk gazdagok, úgyhogy ne számítson arra, hogyajd egy kastélyba lép be. Amúgy a házunk tiszta, rendezett, de nincs 2 fürdőszobánk, se jakuzzink.. De a bunkó megjegyzEse alatt úgyérzem, hogy csak a pénz érdekli. Azt mondta, hogy "Jajj, biztos nem vészes. Attól, hogy nincs medencétek, az MÉG nem gáz"

Mert amúgy álland9an hangoztatta, hogy ők ilyen meg olyan gazdagok. De akkor csak a pénzre hajt? Végül nem jött be, mert elküldtem. Csak én azt hittem, hogy tényleg szeret. 18/L


2015. jún. 20. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Bevoltatok baszcsizva, te tök fölöslegesen elkezdted felkészíteni mintha valamilyen nyomornegyedbe vinnéd.

Nem vagyok gazdag, de én is hasonlóan reagáltam volna, ha valaki ilyen hülyeséggel traktálja a részeg elmémet.

Te ismered már 3 éve, nem mi. Honnan tudjuk mire hajt? Ennyi alapján semmit nem lehet kijelenteni.

2015. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Teljesen normális reakció,válasz volt a részéről.

Miért érdekelné csak a pénz?

Ez 3 év alatt már csak kibukott volna...

2015. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Nincs problémám, hát gyártok egyet" iskolapéldája. Tényleg ilyen hamar ráuntál a nyári szünetre?:D
2015. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka hülye vagy kérdező ugye tudod? :D
2015. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta volna, hogy "elég gáz, hogy nincs medencétek" akkor csak tényleg a pénz érdekli. De 3 év alatt bárkit meg lehet ismerni.
2015. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!