Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Barátnőm...

Mit csináljak? Barátnőm kopizik, nagyon idegesítő, én hobbim volt előbb a deszkázás, nem az övé.

Figyelt kérdés
Elkezdtem gördeszkázni, élveztem, minden. Egy barátnőm is elkezdett, de azért, mert én is, és lehet, hogy valaki örülne h lenne kivel deszkázni, de nálam ez lopás. Nem akarom hogy mindig nyavajogjon, hogy mikor megyünk deszkázni, meg egyáltalán. 100% hogy nem fogom ezt neki megmondani. Segítsetek!

2016. okt. 27. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudsz mit tenni, csöndben kell tűrnöd vagy ha elmondod neki mit érzel akkor mindenki 10 évesnek fog gondolni, pont úgy mint a többi kommentelő :/
2016. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot kérsz, hogy mit csinálj? Mondd meg neki, hogy többet nem lesztek öribarik mert haragszol rá. Ha megkérdezi miért, mondd meg, hogy mert utánozó majom. (És nyújtsd ki a nyelved is a nyomatékosítás kedvéért)
2016. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aszta mindenit, hogy a kérdező agyában mekkora sötétség honol. Szerintem ez a kérdés kamu. Ennyi neuronnal nem születnek emberek.
2016. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnöd kéne, hogy a barátnőd több időt akar veled eltölteni úgy, hogy kipróbálja azt, amit szeretsz. Szegény lány, ő csak akart csinálni veled valamit közösen, te meg már nyafogsz emiatt.
2016. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Már az is baj, ha a barátnőid veled akarnak menni deszkázni? Ha te nem szeretnél menni velük akkor arra ott az 5000 éves módszer, ami 20-as IQ-tól alkalmazható: "Nem megyek" Sőt ezt bonyolítani is lehet, viszont ehhez már 30-35-ös IQ is kell: "Nem, most nincs kedvem"
2016. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!