Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elrontottam mindent? 31/F

Elrontottam mindent? 31/F

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim. A kozepiskolabol voltak barataim, de amikor 21 evesen koltoztunk muterommal egy masik laksba, mar nem hivtam meg a barataimat megnezni a lakast. Nem kerestem oket tobbe. Mondjuk ok sem kerestek engem. Sokan kozoluk meg most is tartjak a kapcsolatot. Mostanabna nagyon maganbyos vagyok. Ugy erzem, elrontottam az eletem. Es ugy erzem, mar nem is lesznek tobbe barataim. Az egyik lannyal is jo baratok voltunk, de szerelmet vallottam neki, es mitan elutasitott, utana mar nem akartam latni. Ugy erzem, nagyon elszigeteltem magam. O eskuvokre jarnak meg minden. EN meg kisgyerekkoromban voltam utoljara eskuvon. Valahogy kirekesztettnek erzem magam.

2016. nov. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A múlton való rágódás ezen már nem fog segíteni! 31 éves fiatalember vagy, járj szórakozni, ismerkedj új emberekkel!

Ugye tudod, hogy senki nem tökéletes?! Miért nem veszed fel újra a kapcsolatot a volt barátokkal? Biztosan nem utasítanának vissza.:)

2016. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan már, én is valami ilyesmi képet látok magam előtt ha a jelenlegi dolgokat veszem alapul most 19 évesen, de igyekszek, hogy ne így legyen.


És nem mintha 19 évesen sokat tudnék még az életről, de ami elmúlt az már csak múlt.


Régi haverokra meg írj rá, talizzatok valahol, menjetek el kajálni vagy szórakozni egy jót.

Ha normális voltál velük akkor fogadni mernék, hogy nem fognak olyan kifogással jönni, hogy "bocs most nincs áram majd írok ha vissza jött".


De munkahelyen ismerkedni, vagy őőőő?

2016. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!