Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egész életetekben képtelene...

Ha egész életetekben képtelenek voltatok összehozni egy épkézláb barátságot, az miért alakult így?

Figyelt kérdés
Az kevésbé érdekel, ha valakinek nincs erre igénye, azt megértem, de ettől függetlenül ilyen "sztori" is jöhet!
2016. jan. 11. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Barátságok, haveri kapcsolatok voltak nálam, de mindegyik elhalt idővel, pedig volt olyan akivel általános suliban ismerkedtem még meg.


Az okai nagyjából ugyanazok, én inkább introvertált típus vagyok, és nem kerestem annyiszor őket, mint amennyiszer ők akarták. Szóval hiszti lett, hogy én leszarom őket, közben nálam ha valakivel 2 évig nem beszélek, de jó haverok voltunk és utána megint találkozunk, ugyanúgy állok hozzájuk.

2016. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És milyen megnyugtató tud lenni, ha megengedhetem magamnak, hogy két évig ne beszéljek valakivel, még sincs belőle gond...


Nekem is csak "csimpaszkodós" barátféleségek jutottak legtöbbször.

2016. jan. 11. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert elviseletetlen vagyok :)
2016. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem vagyok kezdeményező alkat. Ez nálam olyan súlyos, hogy egy meglévő kapcsolatban sem merem keresni a másikat, mert úgy érzem, hogy azzal csúnyán ráakaszkodnék. Ép ésszel tudom, hogy ez nem így van, de van bennem egy ilyen hülye blokk.

Egyetlenegy régi barátságom maradt meg, de ez sem rajtam múlt, hanem a barátnőmön, aki mindig gátlások nélkül frissíti az ismertségeit, többek közt velem is.

2016. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ismerEtségeit
2016. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Más vélemény


Mert már kiábrándultam a körülöttem lévő emberekből


Érdekbarátok pedig nem kellenek inkább maradok egyedül

2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Voltak barátaim... Vagy csak az én szemembe tüntek azoknak, mert egy fokkal "jobbak" voltak a többinél meg túlságosan is ragaszkodtam hozzájuk és ezért nem us vettem észre azokat az apró jeleket, amik arra utaltak, hogy ők nem a barátaim. :P


Először is a zenei stílusom miatt nem barátkozik velem senki sem, másodszor a spirituális képességeim miatt...

Meg különben is zárkózottabb típus vagyok és valahogy szeretem a magányt vagy úgymond megszoktam. :)


Persze ez miatt nem kell egy depressziós, szadista, sátánista, boszorkánynak tartani engem, mert egyáltalán nem vagyok az. Semmi közöm sincs ilyen dolgokhoz. :)


Azért nekem is jól esne, ha lenne egy igaz barátom, aki olyan lenne, mintha csak az ikertestvérem lenne. :)

2016. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Ja és ugyanúgy állok, mint 4-es az 1. bekezdésben leírtakkal.


És igazából nagyon nagyot csalódtam az emberiségben.. Azt hittem mindenki olyan kedves, nagylelkű, odaadó, megértő stb., mint én.. És hát végül erre is fény derült, hogy ez csak egy túl szép álom. :P

Sokszor nem is értem, hogy én miért kerültem egy ilyen társadalomba, ami ennyire önző és kegyetlen..

Valahogy a lelkemben úgy érzem, hogy nekem nem itt a helyem...

2016. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többnyire azért, mert lelki szemetesládának használtak, de ha nekem volt szükségem segítségre, eltűntek, mint szürke szamár a ködben. Utálom, hogy mindenki gerinctelenül, egyetlen szó nélkül lép le, és mindig csak addig vagyok jó, amíg nekik kell valami. Emellett szeretetéhes, kiállhatatlan pióca vagyok, aki a ragaszkodásával elriasztja a környezetét, és nem egy embertől kaptam már meg, hogy "belefáradtak a problémáimba", úgyhogy inkább hagyom a francba az egész barátkozósdit, mindig is jól elvoltam egyedül.
2016. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert uncsi vagyok:(
2016. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!