Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül olyanok, akiknek igazából nincsenek barátai? Ti hogy élitek meg ezt?

Figyelt kérdés

Egyetemig voltak, de ballagás után szétszóródtunk az országban, messze lakunk egymástól. Néha van egy e-mail v. telefon, persze, ez már nem olyan mint régen...

Hazaköltözésem után (kollégiumban laktam szakközépben és egyetemen is) idehaza már nem sikerült kapcsolatokat kialakítanom, mint a diákévek alatt...



2016. nov. 4. 08:04
 1/8 anonim válasza:

Én most kezdtem a gimnáziumot de már általánosban is ilyen tudod ezek a "haverok" voltak mindig otthagyták egymást a szarba ezért már nem is volt jó odajárni sem. :/

A gimi se valami fú de jó...mármint az osztály...de hát ez van. :/

2016. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Előző vagyok ja és még annyit hogy ezek a tipikus érdekemberek voltak."Ha nincs ló jó a szamár is."
2016. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolultak az emberi kapcsolatok, nem feltétlenül alapszükséglet, hogy mindenkinek legyen "barátja". Egyébként is nehezen definiálható, hogy mit takar a szó, mert lehet jóban lenni emberekkel úgy is, hogy évekig nem látják egymást és nem nem is beszélnek egymással. Ráadásul nem mindenkitől lehet bizonyos dolgokat "elvárni". Ha az embernek egyébként "normális" kapcsolatai vannak, akkor tudja, hogy kihez milyen ügyben lehet fordulni. Ha megfelelő a családi élet, akkor a családtagok a legközelebb álló emberek, szinte barát szinten.
2016. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van, jól elvagyok meg el is voltam nélkülük.
2016. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább haverjaim, jó ismerőseim vannak. Ezekből sok van, igazi barátra nem vágyok, nincs is rá igényem. Aki volt legjobb barátnőm, annak csak addig kellettem amíg kinyaltam a seggét. 25/N
2016. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nyáron jöttem rá hogy nincsenek barátaim, max egy. Volt suliban egy körünk, ugyebár mindenki szétszéledt, ebből a körből egy ember tartotta velem a kapcsolatot,(mostantól nevezzük mondjuk Ferinek) mikor találkozó volt mindenki annyira tett rá hogy ha én és Feri nem noszogatjuk őket folyamatosan hogy hol-mikor-kivel akkor nem lett volna semmi, végre ott az egész csapat, megkérdezi Feri (aki eddig külföldön volt, csak hazajött pár hétre) hogy szoktunk-e így találkozgatni, erre az egyik lány "ja hát én X-el igen mert egy helyen dolgozunk meg Y-al és Z-vel is néha, azért tart még a régi csapat" engem meg kihagyott.... hát kösz, értem én hogy szeretnek...

Máskor is, úgy volt hogy nem tudok menni a következő ilyen nagy találkára, mondták is páran hogy jaj de kár, majd legközelebb, úgy alakult hogy mégis, írtam neki, semmi "oké" "de jó" a következő üzenet a csoportban az volt "na és gipsz jakab, milyen munkát is szereztél?"

Hát ezek után valahogy nem hiányzik.

Barátommal elmegyek 2-3 hetente beülünk valahova a haveri körével, iszunk valamit, beszélgetünk és ennyi.

De mivel egész nap nyomom a World of Warcraftot legalább nem figyelek arra hogy magányos vagyok.

2016. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Ami picit vigasztalhat -másokat is, akik hasonló helyzetben vannak velem együtt -, amit egy másik Kérdező írt, ki, hogy "hány éves koráig szerezhet az ember barátokat", az az, hogy életkorfüggetlen a dolog szinte az élet bármely szakaszában. Hát remélem, hogy így lesz...
2016. nov. 6. 06:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is addig tartott a barátság, míg volt a középsuli. Utána szétszóródtunk, néha írkálunk egymásnak annyi. Tali nagyon ritkán...

SZóval elég rossz így, hogy az embereknek szinte haverjai vannak. Vagy még az se, max beszélgetésre...

De ha az ember elakarna menni egyet bulizni, kávézni, senki nincs.

23l

2016. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!