Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2016. nov. 4. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Létezik, egyik legjobb barátságom egy fiúval van, főleg mert mindketten elég messze állunk a másik ideáljától meg nem is bírnám ha a pasim lenne de barátként szeretem, jól kijövünk.

Bár lehet mert kicsit lányos (nem homi csak lányosan viselkedik mert a 2 nővérével nőtt fel gyakorlatilag)

2016. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Igen. Általában a férfin múlik.

Ha annyi önkontrollja sincs hogy ne másszon rá egy barátjára"


Ha magára csalogatja a lány, akkor ne a pasast hibáztassad, mert nem ő a ribi!!

2016. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Véleményem szerint nincs fiú és lány közt barátság. Hogy miért?

Mert nekem is volt egy legeslegjobb lány barátom az általános iskolában, ès mindent megtudtunk beszélni, elmondta a problèmáit ènis a sajátomét, haza kisértem majdnem mindennap sokat hülyéskedtünk egymással.Nagyon nagyon jó volt, de én hülye meg beleszerettem talán azért mert megtaláltam a másik énemet vagy hogy mondják ezt. Talán másfél hónapig tudtam titkolni. Megkérdezte hogy mi a baj en meg nagy nehezen elmondtam neki hogy szeretem.

Utána még beszélgettünk hisz padtársam volt meg évvége és tudtam hogy ebből már nem barátság...max haverság. Vége lett az évnek beszélgettünk de már nem ùgy. Nyár végén találkoztunk 1x. Mostanában már nem igazán találkozunk/beszélgetünk. Mar lassan 2 éve volt ez.. ès mèg mindig érzek valamit:) szóval óvatosan a lány barátokkal, nemtudom h milyen nembe tartozol.

EZ SAJÁT VÉLEMÉNY, ha másnak jó ès tènyleg legjobb barátok vagytok akkor azt becsüljétek meg

16/F

2016. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!