Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap vizsgam volt es vizsga...

Tegnap vizsgam volt es vizsga utan a csoporttarsaim kikacagtak mintha nem sikerult volna, s az egyetem koren beluli, barataim" is ereztetik hogy gyenge vagy! S ha valamiben jobb leszek nem is szolnak hozzam, miert teszik ezt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyenge,felvetelikor joval elottuk jutottam be es megis ezt teszik es gyengitenek vele mar tanulni se tudok.Hogyan tudnek vedekezni ez ellen?oda kerultem hogy mar a tesztek kozbe beparazok hiaba tudok mindent,s elrontom oket.

2016. nov. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem barátok! Tulajdonképpen miért foglalkozol velük?

Biztosan volt valami célod ezzel a szakkal, hogy ide jelentkeztél - na ezt a célt nem kéne szem elől téveszteni. S akkor nem foglalkoznál velük, hanem arra koncentrálnál, hogyan tudod minél előbb elérni a célod.

Egyébként szerintem az ilyen emberek még nem értek meg erre. Ott ragadtak valahol a régi suliban, ahol ki kellett szúrni valakit, akit lehet cikizni....

Mutasd meg, hogy nem Te vagy az az ember. Légy erős! Az hogy mire fókuszálsz, azt Te döntöd el!

2016. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy tudnám elérni azt hogy ne zavarjon?az az érzés
2016. nov. 5. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem barátok, havernak sem mondanám őket.

Kell egy kis motiváció neked.

Mi legyen az?

Gondolj arra, hogy minél jobban sikerül egy vizsga, annál szélesebben vigyoroghatsz utána az ilyen kis karorvendo, rosszindulatú gyökerek arcába ;)

2016. nov. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol velük? Ők CSAK csoporttársak, az egyetem után szétszéledtek. Kit érdekel a véleményük?
2016. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne szívj mellre minden apróságot!

Az életben ennél sokkal nagyobb sérelmek is fognak érni és azokat is el kell tudni viselni, különben elbuksz.

Fogd fel ezt egy életre nevelési gyakorlatnak, EDZŐDJ!

(Egyébként nagyon javasolnám neked az agykontrollt!)

2016. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Új barátokat keresnék, de nem minden áron. :xD

2. Nem osztanek mar meg veluk olyan dolgokat, amiket eddig.

3. Ha rakerdeznek miert, megmondanam azert mert csalodtam bennetek, ez meg ez nem volt szep toletek (Igenis kikerheted magadnak! Azert mindennek van hatara, de csk finoman.)

4. Csak remelni tudom h nem vagy kolis es esetleg nem a szobatarsaid! ;)


Meggyozodesem h ez nagyon buta viselkedes es valojaban sajat magukkal van bajuk vagy vmit irigyelnek benned, vagy csak siman radszalltak mert nem szolsz vissza. Nehez ez, de muszaj h az ilyen leperegjen...

2017. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!