Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk ti ha tetszik egy lány...

Fiúk ti ha tetszik egy lány akkor ezek után leléptek?

Figyelt kérdés

Na szóval, tetszik nektek egy lány akit valahol megismertek, és ezt el is mondjátok a lánynak, de ő vagy nem akar veletek járni vagy pedig még nem tudja mit szeretne.

Felajánljátok neki hogy ha nem jártok lehet szex kapcsi is, de barátságot ti nem akartok.

Többszöri semmilyen szempontból nem előre lépéses találkozás után ti lelépnétek úgy, ha elöte még a csajjal megbeszéltétek volna hogy barátok maradtok minden képp?

Mi erre a magyarázat ha leléptek ha a csaj elvileg bejött nektek?

19L (és 21F)


2016. nov. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a csávó már az elején nem akart barátságot, ugye?
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de szólhatott volna mielött lepattan. Pláne hogy le akart volna fektetni. Még jóhogy nem mentem bele
2016. nov. 5. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Most mégis minek maradjon ott drámázni? Csak neki lesz rosszabb, sehogy nem kap meg utána meg még viselje el, hogy mindennap lát, kb sose felejtene el, így meg legalább tovább lép.
2016. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nőként teljesen megértem, hogy lelépett.

Te nem akarsz tőle semmit. Akkor minek próbálkozzon tovább??????

De téged miért zavar, ha úgysem akartál tőle se kapcsolatot, se szexet??? Inkább örülj, hogy már békén hagy :)

2016. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Szal kosarat kap és lelép. Micsoda misztikum. Biztos ő van így egyedül. Wow. Mi a fenét akarna tőle ezek után?:D


Ennyi észt...

2016. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!