Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is így van vele?

Más is így van vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szivesen barátkoznék egy meleg sráccal.

Szerimtem sokkal de sokkal jobban tudják tisztelin a lányokat.

Valakí érez hasonlóan?



2016. nov. 8. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem értem mi most a lányok körében ez a meleg sráccal akarok barátkozni téma :D Merthogy kb te vagy a 10.akitől ezt hallom. Az én vélemények az, hogy nem a szexuális beállítottsága, a bőrszíne, a nemzetisége, a vallása, vagy a neme alapján lesz valaki jó barát. :)
2016. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, én lányként vagy fiús lányokkal, vagy fiúkkal jövök ki igazán jól, a sztereotipikus meleg srác nem az ln asztalom, pont azokat a dolgokat szeretné amit én nem:D Ettől függetlenül ha valakivel jól kijövök nem fogok azt mondani hogy húzz innen ha kiderül hogy meleg, meg az ismerettségi körömben is van olyan meleg aki nem az a tipikus meleg, de sose vágytam meleg barátra és kifejezetten nem is fogok nekiállni meleg barátot keresni:D
2016. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszont a melegeknek határozottan jó egy olyan lány barát, aki úgy ismerkedik meg velük, hogy tudja róla a dolgokat, ezért a barátság sokkal elmélyültebb és őszintébb lehet, mint egy olyan, amely már több éve tart, de az illetőnek mégse meri bevallani a dolgot.


Ha gondolod írj rám, 17 vagyok, Budapesti (meleg). Előre szólok, hogy béna vagyok az internetes kapcsolatok megtartásában (már számtalan alkalommal próbálkoztam), ezért ha lehet, majd mihamarabb akár személyes síkra is terelhetnénk a dolgot.

2016. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!