Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom megsértődött, de ki...

A haverom megsértődött, de ki szeretnék vele békülni. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismerem őt, jóba lettünk, első hetekben tetszett, de most már nem. AZ egész azzal kezdődött, hoyg rajz órán a német tanár helyettesített, ő és a másik haverom ellopta a telefonom. Megnézték a képeimet (ami nem zavart, mert nincs benne semmi olyan), majd a messenger üzeneteimet. (az se zavart) majd kicsúszott a számon, hogy az XY suliban ezt pletykálják róla a többiek (már akkor megbántam, hogy említettem, de már mindegy:( )Erre megmutattam neki az üzentet, amiben az állt, hogy milyen nagyképű. Sajnos nem emlékeztem már, hogy én mit írtam erre, de Ő lejjebb tekert és látta, hoyg azt írtam rá, hogy idézem: ,,Am ez igaz", megsértődött. Azóta nem nagyon beszéltünk, csak azt mondta, hogy fájt neki, hogy pont én beszélem ki őt, és miért nem tudtam a szemébe mondani. Én is leszűrtem a konzekvenciát ebből az esetből, de most segítséget szeretnék kérni. Hogyan tudnék vele újra jóba lenni? Várjak, amíg ő közeledik? 15/L (bocsánat a regényért)

2016. okt. 29. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jópofa. A takony túrja az óvodást :D Ő nyúlja le a telót, ő néz privát képeket, ő olvas privárt üzeneteket, de egy amúgy igaz tényen besérül :D. Hát a legjobb esetben is örülhet, ha azt mondod, hogy akkor kvittek vagytok.
2016. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van. De én tereltem a szót
2016. okt. 29. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2016. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmi különös. Kerül engem :(
2016. nov. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!