Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pff. Msot mi legyen? Legjobb...

Pff. Msot mi legyen? Legjobb baratomnak tartottam

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó barátom de kezd el távoldni tőlem...

másokkal bandázik/bulizik,ugy hogy nekem nem is mondta h megy valahova, tartsam még a legjobb barátomnak,mert azt mondja a barátom


2016. nov. 12. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk meg ki a barátod, kit kéne a barátodnak tartanod? :)

Írnék egy sor káromkodást milyen idióta vagy, de úgyis törölnék a kommentet.

2016. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs szükség káromkodásra. Nem idióta csak kétségbeesett a barátjával kapcsolatban és mer segítséget kérni másoktól.

Nem azt akarja, hogy mi mondjuk meg, hogy milyen barát. Hanem tanácsot kér olyanoktól, akivel esetleg előfordult hasonló.

Itt te vagy az idióta kedves első válaszoló. De csak káromkodj nyugodtan azon, hogy milyen egyszerű gondolkodásmóddal is értetted félre valójában gyakrikérdések.hu-t. Itt az ember, segítséget kér más emberektől. Mint pédául, amikor azt kérded anyukádtól, hogy szerinte jó barátom e a Pistike. Nem azt kéred, hogy anyukád mondja meg azt, amit (TOTÁL egyértelműen) nem tud, mivel nem ő barátkozik a Pistivel, hanem tanácsot vársz tőle miután leírtad neki Pistike viselkedését.

Az emberek nem azt kérik itt a gyakorikérdések-en, hogy oldják meg helyettük a problémáikat, hanem tanácsot kérnek.

"Most kikáromkodhatnám magam milyen idióta vagy"... nem törölnék le, hanem nem engedi a szerver, hogy elküldd a választ, ha vulgáris beszédet tartalmaz.

De én nem káromkodom más hülyeségén. Értelmetlen energiapazarlásnak tartom.


És a kérdezőnek válaszolva, Szerintem ne aggódj. Mi a legjobb barátommal imádunk együtt lógni, de mindkettőnknek megvan a maga élete. Ismerjük egymást és őszinték vagyunk, tudjuk hogy felesleges mindenről beszámolni a másiknak, mert mi akkor is a legjobb barátok vagyunk, még ha az egyikünk máshol van és mást csinál.

Van amikor hajnalban küld egy üzenetet részegen úgy, hogy én nem is tudtam hogy buliba megy, azt se tudtam, hogy kivel meg hova. Általában csak ennyit írok vissza. "Látom bulizol, remélem haza tudsz jutni és hagyj már aludni :D"

Mindkettőnknek megvan a maga élete. Nem szerelmespár vagyunk. Bízunk egymásban és nem tartjuk szükségesnek elmondani a másiknak ha valahol máshol lesz. Plusz, nem várhatom el tőle hogy hívjon meg valami ismeretlen haverjának a bulijába. De ha az egyikünknek szüksége van a másikra akkor mindig számíthatunk egymásra. Ne aggódd túl. Barátok vagytok, nem szerelmesek. Nem távolodik szerintem. Csak a többi haverjával is szeretne lógni, nem mindig csak veled. :))

2016. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!