Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beakartam állítani egy barátom...

Beakartam állítani egy barátomnak egy becenevet de rájöttem hogy elvárom hogy ha én beállítom neki pl hogy Vogue Modell akkor ő állítsa be hogy Victoria Secret Modell. Ez önzőség?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Get a life, plisz.
2016. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beállítani? Hol?
2016. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg állítsd be azt hogy takarodj az utcára élni az életed és na faszbookon éld az életed mellesleg nem fog arra átnevezni ha ronda vagy mint egy döglött ló segge
2016. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

messengeren gondolom...

am..nem mindegy? de most komolyan XD

2016. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facebookon pl:)
2016. aug. 18. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a barátod,akkor én hibámon kívül élvezném a haragodat,mert amióta bejött ez a chat szín,becenév őrület,én nem tudtam állítani,mert Lumiám van! :D Amúgy szerintem nem önzőség,csak ne csinálj belőle presztízs kérdést! :)
2016. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lumián is lehet 😉

Amúgy miért nem a tényleges becenevét állítod be? Vagy azt ahogy te szoktad hívni.

Névjegyzékbe sem írom a Pisti számához, hogy Béla.

2016. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idiotasag :)
2016. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!