Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Probléma, ha nem nagyon...

Probléma, ha nem nagyon szeretek mással kimozdulni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem barátkozni egy csajjal facebookon, aki nem lakik messze tőlem (1 utcával odébb). Mivel van fiúja, ezért nem akarok tőle semmit és ő sem tőlem... csak barátok vagyunk.

Én nagyon nem szeretek elmenni itthonról, ha csak nem muszáj, vagy nem olyan helyre megyek, amit tudom, hogy élvezni fogok (pl mozi, házibuli, italozós összejövetelek.. stb.), viszont ez a csaj amióta beszélgetünk, minden nap hív, hogy menjek vele sétálni, vagy valami.

És egyszerűen nem tudok neki mit mondani, de semmi kedvem sétálni. Tehát nagyon-nagyon nehezen tudnám rávenni magam arra, hogy egyszer sétálgassak vele, mert hülyén hangzik, de rohadt megerőltető több ideig egy emberrel értelmesen kommunikálni, úgy, hogy alig ismerem.

Nem akarom megsérteni, de ha ezt így leírom neki, akkor tuti azt gondolja, hogy gyökér vagyok és leakarom rázni, miközben tök szívesen dumálgatok vele facebookon, de élőben valahogy nagyon parázok.. Ez nem csak vele van így, minden fiúval/lánnyal...

17/F


2016. nov. 14. 16:06
 1/4 TR75 ***** válasza:

Igen, ez probléma, mert korlátozza a szociális életedet.

Ezen lehet változtatni, és érdemes is, a te korodban "nem szokványos", hogy az ember csak ül a négy fal között és virtuális személyekkel cseverészik.

2016. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így, akkor nem. De szerintem te mennél, csak félsz a személyes kontaktustól, a kudarc lehetőségétől. Kis bátorság, nincs abban semmi szégyellni való.
2016. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval átérzem a szenvedést. Javasolj neki olyan programot, ahol nem vagytok egész idő alatt beszélgetésre kényszerítve, mondjuk mozi, utána kaja, strandolás (ha van fedett a közelben), valamilyen sport, vásárlás, ilyesmi. Nekem ezek bejöttek, mert itt mindig tudok pár percet lopni magamnak - aztán, ha elmélyül a barátságotok, már nem fog zavarni, simán fogsz tudni folyamatosan beszélgetni vele :)
2016. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De csak úgy ismerhetsz meg valakit ha beszélgetsz vele... Szerintem menj el. Ha ilyen sokat hívogat akkor szerintem extrovertált típus, vagyis nem lesz kínos csönd, biztos beszélni fog akkor is ha te nem tudsz mit mondani esetleg.
2016. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!