Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit tudnék tenni?

Ilyenkor mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nem rég egy szórakozó helyen meg láttam egy szép lányt, de nem mentem oda hozzá ismerkedni és bántam, egy másik buliban meg láttam és oda mentem hozzá ismerkedni, azt mondta minden srácnak olyannak kéne lenni mint én, és azt mondta van is esélyem nála, elkezdünk ismerkedni és azt mondta egy héttel később hogy rá jött hogy nem vágyik kapcsolatra mert egyedül jobb neki hogy senki sem szól az életébe! Mit tudnék tenni hogy elnyerjem és meg enyhüljön a lány? Tudom azt gondoljátok egyszerűbb lenne mást keresnem de úgy érzem hogy annyira megfogott hogy nem bírom elengedni és nekem kevés az hogy csak barátok legyünk

#ismerkedés #csaj #lány szórakozás
2016. nov. 14. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek ne próbálj beleszólni az életébe menjen minden neki tovább ahogy eddig csak legyetek barátok ezzel tudsz a legtöbbet tenni szerintem. Erre nincs egy recept amit ha pontosan követsz akkor úgy fog történni mint vártad.Néha bejön elég közelről ismerek olyat aki 1 éve csinálja ezt.
2016. nov. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ! nekem ez is jó tanács :)
2016. nov. 15. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az elsővel
2017. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!