Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyoldalú barátság lehet?

Egyoldalú barátság lehet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy haverom akit azota ismerek hogy bekerultem a gimibe.Ő 10.es és igazából tök normális meg köszön a suliban viszont amikor elkezdünk irogatni megáll a tudomány és nincs közös téma az iskolán kívül.Kicsit antiszoc őis meg énis.Neki is megvan az 1-2barátja meg a haverj társasága és nekemis.Viszont én nem iszok mint ők.Nem motorozok nem focizok.De ha elmennénk valahova tuti kínos csönd lenne.Szerintetek hagyjuk ezt a kialakuló "barátságot" vagy ismerkedjünk még?
2016. nov. 22. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy próbát, ha ő is visszahúzódó, akkor lehet, hogy csak ezért nem fejezi ki, hogy kedvel, szóval hajrá. A legrosszabb, ami történhet az, hogy rájössz, hogy nem csíp, viszont vannak barátaid, szóval veszítenivalód nincs.

U.i.: Én is csendes vagyok, a legjobb barátnőm is az. De egymás között olyan beszélgetéseket tudunk folytatni, amit senki más nem ért meg, viszont ehhez évek kellettek, hogy így kialakuljon.

2016. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!