Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van az emberekkel?

Mi van az emberekkel?

Figyelt kérdés
Mi van mindenkivel? Évek óta próbálkozok barátokat találni de senkivel nem lehet beszélgetni mert mindenki tök kuka. Mindig azt várják hogy kérdezzek vagy meséljek magamról. Ha valamit mesélek akkor csak az a válasz hogy értem meg aha. Senki nem tud hozzászólni semmihez. 21 éves vagyok van párom. Erre szokták azt mondani hogy akkor minek keresek másokat. És ez nagyon fel tud húzni mert attól hogy van pasim még barátokra ugyan úgy szükségem van. Nem járok szórakozó helyekre mert nem szeretem. Ha találok egy értelmesebb embert akkor az meg depis. Őket szintén nem bírom mert folyton csak a sajnálatból állnak ki.
2016. nov. 24. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
És ezért feljössz ide, hogy megismerhesd a trollokat?
2016. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 lohohol válasza:
100%
Nekem például nagyon nehezen megy a barátkozás. 18 éves vagyok és a pasimon kívül nem nagyon van más barátom. Nekem nem az lenne a kérdésem, hogy mi van az emberekkel, hanem az, hogy mi a baj velem amiért nem tudok barátkozni. A Te kérdésedet viszont nem igazán értem. Mindenkivel az van, hogy már kezd a sok trendy meg marhaság a középpontba kerülni az igazi emberi kapcsolatok helyett.. Ma már nem az a jó emlék pl. hogy egy szép estét eltöltesz valakivel akit kedvelsz, hanem az hogy mikor mit posztoltál és mennyire kemények voltatok. Szerintem az a "baj" veled (ami nem baj), hogy mi többre vágyunk mint a szimpla bulizós emlékek.
2016. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

De jó, valaki, aki a világ összes emberével beszélt már. :D


Talán, próbálkozz internetes fórumokon, facebook csoportokba, ahol olyan emberek vannak, akikkel hasonló az érdeklődési körötök!

2016. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Te is csak sajnálkozol,akkor? wtf? :D
2016. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Ja, értem, mindenki hülye, csak te vagy normális...csak ezt valahogy senki sem veszi észre. Érdekes, én a munkahelyemen napi szinten kerülök kapcsolatba új arcokkal, persze vannak visszatérőek is, de valahogy mégis sikerül nagyon sok emberrel elbeszélgetnem, kapcsolatot teremtenem, mégis, hogyan lehetséges ez? Talán, mert kedves vagyok és nem gondolom, hogy különb vagyok náluk, veled ellentétben? Nem veszed észre, hogy igazából nem akarnak veled kapcsolatot teremteni???
2016. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen át tudom érezni a helyzeted.

Mindenki egy segghülye nyomorék rajtam kívül, és rohadt unalmas személyisége van az emberek nagyon nagy százalékának.

2016. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mókaficek :)
2016. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írok csoportokba és fórumokba is. Évek óta beszéltem rengeteg és rengeteg emberrel. Azt hiszem el tudom dönteni hogy milyenek az emberek. Azért mert ide is az emberek bunkóbb része jár fel (tisztelet a kivétel) látszik hogy mennyire süllyed az emberiség. Nem depizek csak egy kérdést tettem fel de úgy tűnik a gyenge elmélyűek ezt nem tudják felfogni :)
2016. nov. 24. 19:44
 9/15 A kérdező kommentje:
5 válaszoló. Te egyáltalán nem vagy kedves. Ha nem akarnak velem egyáltalán kapcsolatot teremteni minek írnak vagy jelölnek be?
2016. nov. 24. 19:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, én is hozzászólok. Ugyanis belegondoltam, milyen érdekes a legtöbb ember, önmagamat leszámítva.


Hiszen a legtöbben egy lábon ugrálva forognak a saját tengelyük körül. És nem veszik észre. Mi ez, ha nem érdekes, és izgalmas?


Ez van az emberekkel. Érdekfeszítőek és alapvetően kreatívak, van látásuk és jóindulatúak alapvetően. Vagyis, akarommondani... (Látjátok, nem tudok fogalmazni sem, unalmas vagyok) szóval, izé.... igazándiból egy helyben ugrál a legtöbb ember, körbeugrálva, a saját tengelyük körül forogva.

2016. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!