Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találom a másik felem....

Nem találom a másik felem. Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy ma mindenkinek van legalább egy olyan barátja, akivel mindig beszélnek. Kiegészítik egymást, segítik egymást, mindenről tudnak egymással kapcsolatban. Ott vannak egymásnak, mint ..legjobb.. barátok. Nekem vannak barátaim, de egyszerűen ez a barát nincs meg. És nagyon hiányolok egy olyan barátot, akivel szükségünk van egymásra, és bármikor bármit meg tudunk beszélni...

2016. dec. 1. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
"Azt veszem észre, hogy ma mindenkinek van legalább egy olyan barátja, akivel mindig beszélnek. Kiegészítik egymást, segítik egymást, mindenről tudnak egymással kapcsolatban. " Jo helyen járkálhatsz, szerencsés vagy.
2016. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszont nem írtam kort és nemet. Fiú vagyok, kort priviben írok.
2016. dec. 1. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenkinek van ilyen barátja.
2016. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az emberek többségének szerintem nincsen ilyen barátja, és az első ilyen személy az valami hozzátartozójuk, pl párkapcs, szülő, testvér... barát híján.
2016. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Én vagyok a másik felem. Az egyik felem a jó, a másik a rossz. És ilyen jin-jang-ban nyomulnak minden pillanatban.
2016. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem ^^
2016. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is irhatsz 😃

L

2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!