Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy szeretnék...

Az normális, hogy szeretnék egy meleg barátot?

Figyelt kérdés
Mielőtt letámadtok: lány vagyok, és valami különleges okból szeretnék egy meleg barátságból barátot. :D Hol tudok ilyen emberekkel találkozni? Vagy esetleg van itt olyan vállalkozó szellemű ember, aki hajlandó lenne velem barátkozni? :D

2016. dec. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akarod egy pasi csodálatát, aki nem akar megdugni. Bátyuskát is ezért akarnak az önjelölt hugicák.
2016. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Kb minden kamasz lány átesik ezen a hisztin majd ráébrednek, hogy a melegek többnyire tök átlagos srácok és nem pedig a tévében ábrázolt sztereotip selypítő emberkék akik csak azért léteznek, hogy elmenjenek veled vásárolni, divat tanácsokat adjanak és meghallgassák a pasi ügyeidet miközben feldobtok egy arcpakolást és megisztok egy üveg bort Lady Gagát és Britneyt hallgatva. Idővel elmúlik.
2016. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt hittem csak èn vagyok így ezzel:')

23L

2016. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Gondolkom úgy képzeled el a meleg fiúkat hogy az az álmaik netovábbja hogy vásárolgassanak veled meg kibeszéljék a fiúügyeidet. Hát nem, a többségük nem ilyen.
2016. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy a szexuális orientációjuk alapján akarsz barátot találni magadnak, nagyon nem. Inkább az illető személyisége, érdeklődése, hobbija, stb. kéne hogy legyen a szempont abban, hogy barátkozol-e vele.
2016. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjuk nem az, akkor nem fogsz barátkozni melegekkel, ha azt mondjuk normális, akkor csak az lehet majd a barátod, aki meleg és senki más?
2016. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem normális, hogy a szexuális orientációjuk alapján akarsz barátot találni magadnak, nagyon nem. Inkább az illető személyisége, érdeklődése, hobbija, stb. kéne hogy legyen a szempont abban, hogy barátkozol-e vele"


Ez nem teljesen igaz így... Szóval tök mindegy, hogyan keres barátot.

Abból adódóan, hogy meleg vagyok, inkább meleg barátokat keresek(tudatosan), mert nagyobb rá az esély, hogy megértjük egymást stb.., aztán, hogy kit hoz az élet(random), aki szimpatikus stb.. is, az már más dolog.

2016. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a való világból kiindulva én is elgondolkodtam rajta nekem is jó lenne barátnak egy Zsolti :D sose volt még ilyen barátom.
2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!